Request edit access
Шукаємо експертів, членів в команду ГО "ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ"!
Доброго дня!

Хто ми?

ГО "ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ", код ЄДРПОУ 40112590, сайт - uny.org.ua, https://www.facebook.com/ngouny.

Метою діяльності є захист прав людини та юридичних осіб, євроінтеграція.

Організація створена в 2015 році в м.Івано -франківську, зараз юридична адреса в м. Дніпро. Є 6 діючих філій - Івано- Франківська обласна, Дніпропетровська обласна, Сумська обласна, Луганська обласна, Закарпатська обласна та Запорізька обласна.

Наша Організація є співзасновником, керівниця нашої Організації є керівницею Громадської спілки "Сильніші разом", що об'єднує організації (наразі 20), що працюють в рамках захисту ВПО та ветеранів АТО.

Не є політизованими, але співпрацюємо з різними політичними силами з метою адвокації/лобіювання інтересів відповідних категорій громадян, внесення законопроектів та змін до локальних актів тощо.


Кого шукаємо?

1. Мотивованих осіб, які прагнуть позитивних змін в суспільстві.

2. Амбітних осіб, які ставлять перед собою цікаві цілі, мають власні ідеї для реалізації, які хочуть позицінювати себе перед ЗМІ та суспільством. Організація може стати основою для реалізації : є можливість стати керівником філії, членом Правління організації, реалізувати власну ідею.

3. Бажано повнолітніх осіб, які вже мають право приймати самостійні рішення.

4. Осіб, які мають постійну роботу або додатковий заробіток: в Організації є можливість фінансування діяльності членів лише в рамках окремого проекту (грант); членські внески складають 50 грн в місяць.

4.Бажано осіб, які мають досвід роботи у відповідній галузі, можливо, навіть є експертами у цій галузі.
Просимо зразу після заповнення заявки, направляти резюме на lilya.veryovkina@gmail.com або office@uny.org.ua (ми можемо Вам запропонувати оплачувану роботу в конкретному проекті).

5. Місце проживання, сімейний стан, релігійні переконання, мова та інше - без вимог з нашого боку. Ми плануємо створити філії в кожному обласному центрі, тому шукаємо членів по всій території Україні.

З повагою,
Тел для питань 0505304977
office@uny.org.ua
https://www.facebook.com/lilya.verevkina
Вірьовкіна Лілія

Email address *
Ми запрошуємо Вас в команду!
ПІБ *
Your answer
Місце проживання (лише населений пункт та область) *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service