Request edit access
18.10.2017 Форум-Тренінг для готелярів та рестораторів «Я теж хочу мати свій готель! І успішний ресторан при ньому!», Львів.
Дорогі друзі!

Дякуємо всім за увагу та інтерес до нашого тренінгу.
На даний момент реєстрацію завершено.
Ми просимо всіх бажаючих заповнити цю форму Листа Очікування. Це надасть Вам змогу отримати підтвердження, якщо місця з'являться, і водночас, отримати першими інформацію про наш наступний форум і події.

В полі коментарі - вкажіть будь-ласка чи є дата, до якої вам актуальне підтвердження (якщо ви, до прикладу, з іншого міста тощо).

Дякуємо за інтерес до знань!
Ми пишаємося Вашою активністю!

Додаткова інформація за телефоном: 097 937 2085.

Email address
Лист очікування на тренінг
Дата та місто проведення: 18 жовтня 2017 р.
Місце проведення: Львів, палац Мистецтв (вул. Коперніка 17) в рамках ХІ спеціалізованої виставки «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС»
Участь: безкоштовна для одного представника від готелю або ресторану (крім банкету).

Програма:
10:30 Реєстрація. Знайомство.

11:00-17:30 Ділова програма. Детальна програма нижче.

18:00-19:00 Перезавантаження від Павла Шеремети ( Увага - інша подія та інша локація! Необхідна окрема реєстрація. Квитки можна придбати тут https://gastroli.ua/tickets/lvivskii-turistichnii-forum/buy).

19:00 - Прийняття з нагоди відкриття Львівського Туристичного Форуму та Виставки “ТурЕкспо” (Львівярня, вул. Клепарівська 18. Квитки можна придбати окремо.)

У програмі можливі незначні зміни.

Для кого це: для керівників готелів та готельних комплексів, власників, девелоперів, для тих, хто вже планує ними стати.
Давно мрієте про готель, але вагаєтесь чи варто відкривати? Шукаєте з ким і як? Де взяти фінансування та кого взяти в партнери? Вже маєте готель, але поки не виконуєте поставлених планів? Як зробити ваш готель успішним? Яким точно не має бути готель? Найкращі експерти з Польщі та України поділяться унікальними знаннями та практичними цифрами.
ПІБ
Your answer
Телефон
Your answer
e-mail
Your answer
Назва компанії
Your answer
Посада
Your answer
Адреса сайту
Your answer
Кількість номерів у вашому готелі
Your answer
Додаткові побажання та коментарі
Your answer
Ваш профіль на FB (ми створюємо окрему групу для спілкування)
Your answer
З якого ви міста і чи потребуєте проживання
Умови участі:
УВАГА! Тільки в рамках ХІ спеціалізованої виставки «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС» участь в даному форумі є безкоштовною для готелярів та рестораторів за умови попередньої реєстрації до 10 жовтня! Зважаючи на велику кількість бажаючих, безкоштовна участь надається 1 представнику від готелю або ресторану. Якщо Ви бажаєте взяти участь додатково, просимо повідомити про це по телефону.

Телефон для довідок +38 097 937 2085

ВИ ОТРИМУЄТЕ!
- Цілий день інтерактивного форуму-тренінгу з провідними практиками з готельного девелопменту з Польщі та України
- можливість поставити питання, що давно назріли та отримати на них фахові відповіді
- обговорення проблем в колі однодумців
- непересічна атмосфера
- зв'язки та корисні знайомства.
Стати Партнером Форуму:
Якщо ви хочете стати партнером форуму - дзвоніть +38 067 3101403 або пишіть gonchareno@gmail.com.
Програма Форуму:
10:30 реєстрація на форум.

ЧАСТИНА 1: ДИСКУСІЇ НА ТЕМУ “Я ТАКОЖ ХОЧУ МАТИ СВІЙ ГОТЕЛЬ!”
Ви давно мрієте або вже зібралися відкривати готель? Що потрібно знати щоб почати правильно.

11:00 – 11:45 Єжи Міклєвскі, (Варшава, Польща)
Один з найбільш відомих незалежних консультантів готельних інвесторів у Польщі. Власник незалежних дорадчих фірм HOTELON та PROJEKT HOTEL,, головна мета яких – комплексні дорадчі послуги готельним інвесторам у Польщі та за кордоном.

"Я також хочу мати свій готель!" (про те, як створювати готельні інвестиційні проекти, щоб реалізувати мрію мати власний готель)

11:45 – 12:00 ŁUKASZ ŁABANOWSKI General Manager готельної мережі DeSilva.
"Сучасні форми професійної підготовки в готелярстві для східних партнерів".

12:00- 12:45 Іван Лунь, досвідчений готеляр та спеціаліст із планування та запуску готелів за плечами якого більше 50 проектів. Працював в міжнародних готельних консалтингових компаніях (PKF, Horwath), як радник мера Львова координував підготовку готелів до Євро-2012, будував одне з Олімпійських селищ Зимової Олімпіади в Турині, випускник провідної Лозаннської готельної школи (Швейцарія).

"Який готель будувати в Україні краще?
Як вирішити чи будувати готель в сучасних реаліях? Що зараз потрібно інвестору, банку, оператору і вам. Реалії та практика від одного з найдосвідченіших готельних девелоперів України."

12:45 – 13:00 перерва

13:00 - 13:30 Єжи Міклєвскі, засновник Projekt Hotel Sp. z o.o. (Варшава, Польща)
"Можливості фінансування готельних інвестиційних проектів з польських джерел."

13:30 - 13:50
Приклад концепції готелю VERYMEN, Польща.

13:50 – 15:00 велика перерва. Під час якої ви можете пообідати та оглянути експозицію XI Виставки «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС».
Щоб зекономити Ваш час та зусилля, ми пропонуємо Вам доставку обіду. Таким чином ви зможете зекономити час очікування в чергах і отримати поживний і здоровий обід за келихом вина прямо на форум. Замовлення просимо робити НЕ ПІЗНІШЕ 16:00 17 жовтня на info@findinukraine.com.ua або за телефоном 097 937 2085.

ЧАСТИНА 2: ГОТЕЛЮ – БУТИ! ЩО РОБИТИ ДАЛІ, ЩОБ ЗАРОБИТИ ГРОШІ?
Ви вже маєте готель, але бізнес не приносить очікуваних результатів та КРІ?
Як покращити, що перевірити і як взагалі проаналізувати?

15:00 - 15:45
Гончаренко Тетяна. Досвідчений готеляр та консультант, спеціаліст з маркетингу, продаж, планування та розвитку готелів та ресторанів. Працювала в мережі готелів “7 Днів”, “Трускавецькурорт”, готелі “Древній Град” та ін. Керуючий партнер в "Знайдено в Україні".

Стратегічний маркетинг. Навіщо і кому саме він потрібен?
Що треба знати і зробити на старті? Як налаштувати продажі? З чого і коли починати? Без чого не може бути успішних продаж і розвитку бізнесу?

15:45 - 16:30 Андрій Магалецький. Заступник управляючого ресторанами мережі готелів “Рейкарц”. Співвласник мережі креативних пабів (Київ). Консультант із запуску ресторанів.

Успішний ресторан при готелі – фантазії? Реальність!
Ресторан при готелі - супутня послуга чи окреме джерело доходу?
Інвестуєте в ресторан при готелі - інвестуйте правильно. Модель успішного ресторану. Я знаю як зробити ресторан успішним!

16:30 - 16:45 перерва

16:45 – 17:30 Лала Тарапакіна.
Автор проекту “Знайдено в Україні”, спеціаліст по нестандартному туризму. Автор книги "Маленька чарівна подорож".
Яким точно не має бути готель? 100+1 кейс з реальних подорожей західною Україною. Я знаю що потрібно сучасному гостю та туристу. Чи готові ви це надати?

Продовження програми: заходи в рамках Львівського туристичного форуму. Адреса проведення: Львівярня. вул. Клепарівська 18. Квитки на подію можна придбати тут http://lviv.travel/ua/ltf)

18:00 – 19:00 Перезавантаження від Павла Шеремети (Окрема рестрація. https://gastroli.ua/tickets/lvivskii-turistichnii-forum/buy)

19:00 Прийняття з нагоди відкриття Львівського Туристичного Форуму та Виставки “ТурЕкспо” (Львівярня, вул. Клепарівська 18. Квитки можна придбати окремо.)

Програма попередня. В програмі можливі незначні зміни.

Чекаємо Вас 18 жовтня о 10:30 в палаці Мистецтв!
Довідки за телефоном 067 3101403.

До зустрічі на Форумі!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms