Request edit access
Український Освітній Хаб: Запис на участь в Speaking clubs

25 липня 2022 року запрацювала мережа Українських Освітніх Хабів (ініціатор – Міністерство освіти і науки України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти за підтримки Центральноєвропейської ініціативи - CEI), що надає можливість безкоштовного навчання українцям, які наразі проживають, як в Україні, так і в 14 країнах світу: Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині, Німеччині, Чехії, Болгарії, Литві, Латвії, Естонії, Туреччині, США, Канаді та Великій Британії.

У Вас є унікальна можливість БЕЗКОШТОВНО відвідати заходи, що будуть відбуватися в рамках Speaking clubs, що суттєво підвищить рівень володіння такими трьома мовами, як українська, англійська або польська, а також посилить Вашу конкурентоздатність в очах роботодавців або ж дозволить успішно розвивати власну справу.

Раді повідомити, що для зручності комунікації ми створили телеграм канал Українського Освітнього Хабу в Польщі. Підписуйтесь та залишайтеся завжди в курсі наших подій - https://t.me/UAeduhubPL

Проєкт співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти від Міжнародного Вишеградського Фонду. Місія фонду полягає в просуванні ідей сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Ваше прізвище, ім’я
*
2. Ваша електронна пошта
*
3. Ваш контактний телефон, зареєстрований в месенджері (Viber/Telegram/WhatsApp) у міжнародному форматі +380
4. Ваша професія *
5. Оберіть Вашу вікову групу
*
6. Участь в яких Speaking Clubs (української, англійської чи польської мови) Вам найбільше цікава?
*
7. Чи бажаєте Ви особисто долучитися до організації проведення заходів в рамках Speaking Clubs в Українському Освітньому Хабі та чи маєте Ви досвід в цьому?
*
Чи погоджуєтесь Ви на обробку своїх персональних даних?
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy