Request edit access
Опитувальник/Questionnaire
Цей опитувальник розроблений з метою підготовки до оглядів торговельної політики країн-членів Світової організації торгівлі.

Огляд торговельної політики членів СОТ – це один із найважливіших видів діяльності цієї міжнародної організації. Його метою є забезпечення прозорості та передбачуваності торговельних режимів членів СОТ, сприяння більш повному дотриманню правил та принципів СОТ всіма членами.

Згідно з встановленою процедурою члени СОТ, у тому числі і Україна, мають можливість направляти письмові запитання стосовно торговельної політики та отримувати відповіді безпосередньо від країни, що проходить процедуру огляду.

24 та 26 листопада 2020 року буде проводитися Огляд торговельної політики Таїланду.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб заповнити опитувальник, сформулювавши можливі запитання до Таїланду, на які було б доцільно отримати відповіді у рамках проведення зазначеного заходу.

Запитання можуть стосуватися будь-яких аспектів торговельної, економічної та інвестиційної політики цієї країни, включаючи особливості нормативно-правового регулювання, умови експорту/імпорту товарів та послуг тощо. Їх буде опрацьовано Мінекономіки, враховано у зведеному форматі та направлено до Секретаріату СОТ в офіційному порядку від України. Інформація про підприємства та установи, вказані в опитувальнику, не буде зазначатися у поданих від України запитаннях.

Отримані відповіді Таїланду надсилатимуться на електронні адреси, зазначені зацікавленими особами в опитувальнику, після завершення Огляду.

З більш детальною інформацією про процедуру огляду торговельної політики в рамках СОТ можна ознайомитися за посиланнями: https://bit.ly/2uuFH4B та https://bit.ly/2Ss7AH6.

******************************************************************************************************
Назва організації (підприємства, установи)/Name of Organization (Company, Establishment) *
Контактна особа/Contact Person *
Телефон/Phone *
Електронна адреса/Email *
Можливі сфери запитань /Possible areas of questions
Запитання можуть бути сформульовані у будь-якому з наступних підрозділів, у разі наявності, - за запропонованими сферами (підрозділи 1-10) або у підрозділі 11 "Інші аспекти торговельної політики".

Для більш якісного та оперативного опрацювання запитань просимо, за можливості, формулювати їх англійською мовою та надавати посилання на нормативно-правові документи Таїланду, якщо такі відомі.

1. Експорт/імпорт до Таїланду/ Exporting/Importing to Thailand
У цьому підрозділі можуть порушуватися запитання щодо умов експорту/імпорту товарів та послуг до Таїланду: митних процедур та оформлення, тарифної політики, правил походження, наявності обмежень та заборон тощо.
2. Iнвестиційний режим/Investment regime
3. Отримання дозволів чи ліцензій/Obtaining permits or licenses
4. Технічне регулювання (вимоги технічних регламентів та стандартів)/Technical regulation (requirements of technical regulations and standards)
5. Санітарні та фітосанітарні вимоги (інспектування, отримання сертифікатів тощо)/Sanitary and phytosanitary requirements (inspection, obtaining certificates etc.)
6. Торгівля послугами/Trade in services
7. Захист прав інтелектуальної власності /Protecting intellectual property rights
8. Державні закупівлі/Public procurements
9. Правила валютного регулювання/ Foreign exchange rules
10. Податкова політика (види та ставки внутрішніх податків тощо)/Tax policy (types and rates of internal taxes etc.)
11. Інші аспекти торговельної політики Таїланду/Any other aspects of Thailand's trade policy
Проставляючи відмітку «Я підтверджую», я таким чином надаю свою згоду на те, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України буде обробляти, зберігати та використовувати надану інформацію/By "I confirm" I give my consent to the Ministry for Development of Economy, Trade and Agriculture of Ukraine to process, store and use submitted information *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy