Request edit access
Eesti-Rootsi muusika töötuppa registreerumine
1. detsembril kell 19 astub Reval Folgi publiku ette Vanalinna Muusikamajas Eesti-Rootsi duo Säde Tatar ja Gabbi Dluzewski, kes osadele on tuttav ka üle maailma tuuritavast bändist Fränder. Säde ja Gabbi sissejuhatavad esinejad on sel korral Nõmme Pärimuskooli liikmed ehk ansambel Tagarida. Õhtu lõpetavad lauluema Õie Sarv ja tema tütar Maarja Sarv, kes plaanivad jutu-, laulu- ja meenutusteringi. Loe lähemalt Sädest ja Gabbist ning eelolevast kontserdist siin: https://goo.gl/xgjKs7

1. detsembri hommikul kell 12 võivad kõik huvilised Nõmme Pärimuskoolis (Jaama 18. Nõmme, Tallinn) saada osa ka Säde ja Gabbi Eesti-Rootsi muusika töötoast. Töötuba algab kell 12 ja kestab orienteeruvalt 1,5 tundi väikese vaheajaga. Täiskasvanutele on osaluspanus on 5€, lastele 3€. Töötoa eest saab tasuda kohapeal.

Säde ja Gabbi töötoa idee on õppida midagi uut nii rootsi kui ka eesti pärimusmuusikast läbi laulude ja pillilugude. Töötuba on täpselt osalejate enda nägu - kõik saavad hakkama ja mängurõõm on kõige tähtsam!

Siin saad end töötuppa kirja panna! :) NB! Töötuppa mahub vaid piiratud hulk inimesi!


Tervitustega
Reval Folk ja Nõmme Pärimuskool

IN ENGLISH:

On the 1st of December Reval Folk organises a concert with Duo Säde Tatar and Gabbi Dluzewski (EST/SWE). On the same day, in the morning at 12, Säde and Gabbi will also hold a workshop on Swedish and Estonian traditional music and the bridges they have built between these traditions with music. The workshop will take place at the Folk Music School of Nõmme (Jaama 18, Nõmme, Tallinn, old railway house of Nõmme).

Everyone is welcome! Cost for grown-ups is 5€, for children 3€. Everyone participating at the workshop and registrating officially, will also get a secret link to the concert of Säde and Gabbi that happens in Vanalinna Muusikamaja (Uus st 16c, Tallinn) at 7pm on the same day (1st of December).

More about the concert here: https://goo.gl/vh8Ad1

See you at the workshop and at the concert!
Reval Folk

Töötuppa registreeruja nimi /Name *
Your answer
E-posti aadress / E-mail *
Your answer
Osaleja vanus / Age *
Your answer
Pill ja pillimängu kogemus (palun märkige oma pill ja mitu aastat olete mänginud) / Please name your instrument and for how long approxximately you have played it *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service