Request edit access
Cyber Security Hackathon #5
Organizohet edicioni i peste i gares Cyber Security Hackathon nga ICT Academy në bashkëpunim me Kolegji "Don Bosko" Gjilan dhe Kolegji Universum. Gara kibernetike do të mbahet në Kolegji "Don Bosko" Gjilan më datën 20 Prill 2019 e cila do të fillojë në orën 10:00 deri në 14:00, do të bëhet njoftimi dhe shpallja e fituesve të kësaj gare. Gjate gares do te kete edhe ligjerate lidhur me Sigurine e Informacionit.

Për çdo informacion shtesë apo pyetje ju lutem na shkruani
info@academyict.net

Email address *
Emri dhe mbiemri *
Your answer
Numri kontaktues *
Your answer
Qyteti *
Your answer
Jeni duke aplikuar si: *
Nëse aplikoni si ekip, shkruani emrat e bashkëpjesëmarrësve
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of academyict.net Services. Report Abuse - Terms of Service