Request edit access
Udział w konferencji z okazji 4. Międzynarodowego Dnia Plecaka
Organizujemy Konferencję, która będzie zarówno w formie online jak i offline w ramach święta, które organizujemy od 4 lat — Międzynarodowy Dzień Plecaka (15 października). Odbędzie się ona w Ośrodku Kultury Ochoty, pod adresem Radomska 13/21. Głównymi celami eventu, będzie przede wszystkim: Zmotywowanie młodych osób, które chcą się rozwijać, ale również pokazanie, jakie możliwości może znaleźć dla siebie młodzież za granicą w obszarach edukacji. Jednakże dorosłe osoby również znajdą coś dla siebie! Będą niesamowici prelegenci, z których wypowiedzi każdy wyciągnie wnioski i znajdzie coś wartościowego dla siebie.

Na przestrzeni lat takie konferencje (oprócz nietypowej okazji, z której były one organizowane) były niezwykłe dlatego, że tego dnia mogła występować dorosła, już spełniona osoba, a zaraz po niej nastolatek, która na swój wiek dużo osiągnął i chce się tym dzielić. W taki sposób każda osoba znajdzie swoją własną motywację z historii różnych osób w różnym wieku.

Czym jest sam Międzynarodowy Dzień Plecaka? Chcę, aby był on obchodzony we wszystkich szkołach 194 państw, a pomysły uczniów zostały wysłuchane. Dzieci tego dnia mieliby możliwość i przestrzeń do tego, by dzielić się swoimi historiami i marzeniami, a jednocześnie okazję do wspólnej zabawy! Nieważne, czy przyjęłoby to formę jednej godziny lekcyjnej, czy całego dnia zajęć. Ważne, że uzyskalibyśmy czas na wymianę myśli oraz doświadczenia.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Mail *
Wiek *
W jakich godzinach przewiduje Pan_i udział w konferencji? *
Który panel Pan_a/i zdaniem jest najbardziej interesujący? *
Required
Chce Pan_i coś jeszcze dodać od siebie?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy