Request edit access
 LEGO® SERIOUS PLAY® metodes (LSP) PRAKTISKĀ DARBNĪCA 26.04.2024.
Pasākuma norises datums: 26. aprīlī
Laiks: 11.00-15.00
Norises vieta: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

LEGO® SERIOUS PLAY® ir veids, kā, cilvēkiem kopīgi risinot sarežģītas problēmas, panākt lielāku iesaisti, plašāku redzējumu, aktīvu līdzdalību, lielāku apņemšanos un atbildību no iesaistītajiem, kā arī skaidrāku, līdz ar to, ātrāku ieviešanas procesu.

PROGRAMMĀ:
  • Ievads par LEGO® SERIOUS PLAY® metodi, tās pamatojumu un pielietojamību
  • Praktiska darbošanās DEMO pieredze
  • Kafijas pauze
  • Praktiska  DEMO pieredze
  • Grupas refleksija un diskusija

Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Praktisko darbīnīcu vadīs: Vadības un procesu konsultants, koprades fasilitators Miķelis Bendiks, www.mikelisbendiks.lv.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Uzņēmuma nosaukums *
Vārds, uzvārds *
Amats *
Telefons *
E-pasts *
Pārstāvētā nozare / darbības veids *
Uzņēmums: *
Jautājumi
Reģistrējoties dalībai pasākumā (turpmāk – Pasākums), Uzņēmums piekrīt, ka Pasākuma norises laikā Uzņēmuma pārstāvis (turpmāk – Dalībnieks) var tikt fotografēts un filmēts. Organizators ir tiesīgs video un fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu kopumā vai pa daļām izmantot jebkāda veida informēšanai par Pasākuma norisi. Dalībnieks ir informēts, ka Organizators izmantos šīs tiesības brīvi pēc saviem ieskatiem, tajā skaitā ir arī tiesīgs nodot tās tālāk trešajām personām. Dalībniekam ir tiesības pieprasīt no Organizatora informāciju par trešajām personām, kurām nodotas tiesības izmantot video un/vai fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu. Dalībnieks var iebilst pret šajā sadaļā noteiktajām darbībām un pieprasīt pārtraukt materiālu publicēšanu tikai gadījumā, ja konkrētajā fotogrāfijā Dalībnieks ir tieši identificējams, un Organizatoram ir tehniski iespējams dzēst konkrēto Dalībnieku un/vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju. Reģistrējoties Pasākumam, Dalībnieks nodod Organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs. Dalībnieks, reģistrējoties Pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu Dalībnieka datu apstrādei ievērojot Pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu. Organizators apliecina, ka Dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams Pasākuma norisei un Dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc Pasākuma norises!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy