Request edit access
Psychologia w praktyce - wykłady w Przystanku Książka.
Zaczynamy trzeci rok spotkań "Psychologia w praktyce w Przystanku Książka". W Państwa ręce oddajemy decyzję, jakie tematy warsztatów będą dominowały w kolejnym cyklu. Na Państwa odpowiedzi czekamy wspólne z Prowadzącymi do 24 stycznia 2020 r. Warsztaty prowadzone są w ramach wolontariatu, a wstęp na spotkania jest oczywiście bezpłatny.   

Prowadzące:
EWA GOŁĘBIEWSKA - psycholog, terapeuta z bogatym doświadczeniem w pracy w gabinetach psychoterapeutycznych. Ukończyła szkolenie I stopnia TRS ( terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach), szkolenie coachingu prowokatywnego. Trener rozwoju osobistego, praktyk NLP Neurolingwistycznego Programowania, Specjalista do Spraw Negocjacji i Mediacji, Prawnik .

AGNIESZKA KRUDYSZ - psycholog w Caritas Archidiecezji Warszawskiej – IV Oddział.
Szkoląca się w zakresie zdrowia, śmierci, straty i żałoby. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Wieloletnia wolontariuszka w hospicjum.
Ekonomista.

Goście:
SYLWIA SOSNOWSKA - farmaceutka,
Absolwentka biotechnologii przemysłowej Politechniki Warszawskiej oraz farmacji przemysłowej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Managerka, liderka z 10 letnim doświadczeniem w przemyśle farmaceutycznym, członkini Stowarzyszenia Międzynarodowych Producentów Farmaceutycznych AIPM.
Blok "JA": Wybierz tematy wykładów, które są dla Ciebie interesujące:
Blok "ZDROWIE": Wybierz tematy wykładów, które są dla Ciebie interesujące:
Blok "RELACJE": Wybierz tematy wykładów, które są dla Ciebie interesujące:
Blok "PRACA": Wybierz tematy wykładów, które są dla Ciebie interesujące:
Opinie i komentarze
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy