Request edit access
JAUNIEŠU GADA BALVA 2018
2018. gada 16. martā Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošajā vidusskolā notiks pasākums –
JAUNIEŠU GADA BALVA 2018.
Tieši Tev ir iespēja nominēt aktīvākos jauniešus un jauniešu draugus Dobeles novadā!
Aptaujā piedalās Dobeles novada jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem.
JAUNIETIS JAUNIETIM *
Nominē jaunieti (13-25 g.), kurš aktīvi iesaistās dažādu jauniešu pasākumu organizēšanā un ir piemērs citiem jauniešiem (piemēram, organizējis vietējas vai starptautiskas nozīmes pasākumus, īstenojis savas iniciatīvas, ir sabiedriski aktīvs utml.).
Your answer
GADA BRĪVPRĀTĪGAIS JAUNIETIS
Nominē jaunieti (13-25 g.), kurš brīvprātīgi un bez atlīdzības iegulda savu darbu un brīvo laiku, lai palīdzētu citiem (piemēram, atvēl laiku un enerģiju darbiem, kas nes labumu sabiedrībai kopumā).
Your answer
GADA JAUNIEŠU ORGANIZĀCIJA
Nominē novada jauniešu organizāciju, kas bijusi ļoti aktīva, iesaistījusies dažādos projektos, organizējusi pasākumus jauniešiem u.c. (piemēram, Dobeles Jauniešu dome, Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Dobeles Nodaļa, Jauniešu izglītības un iniciatīvu centrs "Saspraude", Latvijas Kristīgo skautu 181.vienība, Dobeles 511. Jaunsardzes vienība, Melnais Ērglis, Mazpulks, Award grupas u.c.).
Your answer
POPULĀRĀKĀ JAUNIEŠU BRĪVĀ LAIKA PAVADĪŠANAS UN ATPŪTAS VIETA
Nominē vietu, kur jauniešiem (13-25 g.) ir iespēja daudzveidīgi pavadīt brīvo laiku un atpūsties (piemēram, kultūras un sporta centrs, mākslas iestāde, jauniešu centrs, bibliotēka u.c.).
Your answer
POPULĀRĀKĀ ĒDINĀŠANAS IESTĀDE JAUNIEŠU VIDŪ
Nominē ēdināšanas iestādi, kuras pakalpojumus Tu labprāt izmanto vai izvēlies to kā satikšanās vietu ar draugiem.
Your answer
GADA CILVĒKS DARBĀ AR JAUNIEŠIEM
Nominē cilvēku, kurš, Tavuprāt, visvairāk sadarbojas ar jauniešiem un velta savu laiku, lai uzlabotu novada jauniešu dzīves kvalitāti (piemēram, jaunatnes darbinieks, skolotājs, bibliotekārs, kultūras darbinieks, treneris, mediķis u.c.).
Your answer
JAUNIETIM DRAUDZĪGĀKAIS DEPUTĀTS
Nominē deputātu, kurš atbalsta jauniešus un ir ieinteresēts jauniešu dzīvē Dobeles novadā (deputāti: Andrejs Spridzāns, Guntis Safranovičs, Aldis Cīrulis, Sarmīte Dude, Viktors Eihmanis, Agita Jansone, Edīte Kaufmane, Baiba Lucaua-Makalistere, Normunds Smiltnieks, Ivars Cimermanis, Edgars Laimiņš, Kaspars Ļaksa, Sanita Olševska, Imants Auders, Edgars Gaigalis, Ainārs Meiers, Inita Neimane).
Your answer
JAUNIETIM ATSAUCĪGĀKAIS DARBA DEVĒJS
Nominē cilvēku vai uzņēmumu, kurš jauniešiem piedāvā darba iespējas Dobeles novadā (piemēram, darbu vasaras brīvlaikā, pastāvīga darba iespējas, prakses vietas studentiem).
Your answer
JAUNIETIM DRAUDZĪGĀKAIS UZŅĒMUMS
Nominē uzņēmumu vai uzņēmēju (kafejnīca, SIA, veikals, akciju sabiedrība u.c.), kas finansiāli, materiāli un visādi citādi atbalsta dažāda veida jauniešu aktivitātes (piemēram, sporta, kultūras, mākslas u.c.) Dobeles novadā.
Your answer
GADA PASĀKUMS JAUNIEŠIEM
Nominē Dobeles novadā notikušu pasākumu, kas, Tavuprāt, bijis visveiksmīgākais un visatbilstošākais jauniešu auditorijai.
Your answer
PALDIES PAR ATSAUCĪBU!
Vairāk informāciju par šo un citiem jauniešiem aktuāliem pasākumiem iespējams atrast Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centra mājas lapā - www.djivc.lv.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms