Request edit access
Teplá vlna: (online) stretnutie o tom, ako sme prežívali pandémiu
4.6. o 18:00

Prostredie niekoľkých stien a atmosféra izolácie od rodiny, či priateľov môže pôsobiť stiesňujúco aj upokojujúco. Príbehy LGBTI ľudí z lockdownu počas celosvetovej pandémie sú rôzne.

Niektoré queer páry si počas pandémie utužili svoj vzťah, iné zostali rozdelené hranicami, niektoré sa rozišli, singles si hľadali vlastné spôsoby, ako sa so situáciou vyrovnať, mnohí trpeli s rodinnými príslušníkmi, ktorí neuznávali ich identitu alebo niektorí o blízkych tragicky prišli. Podľa štatistík stúpal počet ľudí bojujúcich s depresiou a inými psychickými ťažkosťami.

Na Slovensku sa konečne uvoľňujú opatrenia po dlhej karanténe a očkovanie je dostupné už pre všetkých. Ako sme zvládali posledný rok? Čo nám vzal a čo nás naučil? Na stretnutí nás zároveň bude zaujímať, ako by ste sa chceli stretávať  na komunitných stretnutiach mimo internetového priestoru.

Podujatie bude viesť psychológ a vedúci NOMANTINELS Andrej Kuruc a publicista Marek Hudec. Ako to bude prebiehať?

Prihláste sa na stretnutie cez online formulár (stačí uviesť meno a email) a v daný deň vám pošleme odkaz na stretnutie cez aplikáciu Zoom.

UPOZORNENIE - Kvôli zvýšenému záujmu o predchádzajúce podujatia a snahe vytvoriť komornejšiu atmosféru s možnosťou aktívnej účasti sme obmedzili počet účastníčok a účastníkov na 15. O naplnení kapacity Vás upozorníme na našom Facebooku.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vaše meno (stačí krstné alebo prezývka)
Váš email (na ktorý Vám zašleme odkaz na ZOOM)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy