Request edit access
Заявка на здобуття премії Global Teacher Prize Ukraine
Вітання найкращим учителям України! :)
Ми точно знаємо, що саме Ви варті перемоги! І у Вас неодмінно все вийде, варто лише трішки докласти зусиль і вірити у свої сили!
Нижче, у розділі 2, Ви знайдете анкету, яку необхідно заповнити. Саме вона дасть нам розуміння того, який Ви учитель і що для Вас значить ним бути. Зверніть увагу, що за анкетами наше журі обиратиме ТОП-50 учителів України, з яких визначатиме 20 напівфіналістів, а тому не поспішайте із заповненням, Ви маєте достатньо часу на "подумати".
Реєстрація учасників триває з 1 травня по 15 серпня 2017-го року. Хоч часу і більш ніж достатньо, просимо не затягувати подачу заявки до останнього моменту, адже значно приємніше іти у літню відпустку, завершивши усі важливі справи! :)

Перш ніж переходити до Розділу 2, уважно ознайомтеся з інформацією нижче, оскільки вона дасть Вам краще розуміння місії премії Global Teacher Prize Ukraine.

Міжнародна премія для вчителів (Global Teacher Prize) – це нагорода, яку присуджують видатному вчителю, що зробив вагомий внесок у професію.
Фонд Варкі (Varkey Foundation) встановив Премію в 2014 році, щоб підняти статус викладацької професії та віддати належне найкращим вчителям – тим, хто надихає своїх учнів і спільноту навколо себе. Фонд вважає, що освіта, яка динамічно розвивається, сприяє вдосконаленню всіх можливостей і здібностей молоді. Належний статус учителів у нашій культурі – основа глобального майбутнього.
Нагорода, яку часто називають "Нобелівською вчительською премією" (Nobel Prize for Teaching), вручається під патронатом Його Високості Шейха Мохамеда бін Рашида Аль-Мактума, Віце-президента ОАЕ, Прем'єр-міністра та очільника міста Дубай. Премія підкреслює важливість викладацької професії та символізує той факт, що вчителі по всьому світу заслуговують на визнання й увагу. Переможця обирає Академія Міжнародної премії для вчителів ("Global Teacher Prize Academy"), що складається з видатних особистостей як із галузі освіти, так і поза її межами. До її складу входять директори шкіл, експерти в галузі освіти, митці, науковці, чиновники, технічні підприємці, директори компаній, а також журналісти та коментатори з усього світу.

У березні 2017-го року громадська спілка «Освіторія» підписала меморандум про співпрацю з фондом Варкі (Varkey Foundation) й відтепер в Україні стартує національний етап премії Global Teacher Prize Ukraine, основна місія якого - відзначити учителів та підняти престиж і соціальний статус професії у суспільстві.

Питання, яке не може Вас не цікавити: що ж отримає переможець Global Teacher Prize Ukraine?
* національне та міжнародне визнання Ваших досягнень;
* грошову премію у розмірі 100 000 гривень;
* поїздку та участь у Міжнародному освітньому форумі, який відбудеться у Дабай у березні 2018-го року;
* рік безлімітного навчання від ГС "Освіторія";
* цінні подарунки від партнерів.

Окрім головної Премії, у рамках Global Teacher Prize Ukraine компанією "Майкрософт Україна" оголошено окрему номінацію "Вчитель-новатор", якого/яку буде відібрано з 50-ти найкращих учителів та учительок. Головна вимога - використання освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій. Переможець номінації отримає спеціальні призи та поїздку на щорічний всесвітній форум від Microsoft.

Якого учителя ми шукаємо?
У першу чергу того/ту, який МРІЄ, НАДИХАЄ та ЗМІНЮЄ!
Кожен кандидат на отримання премії оцінюється відповідно до чітко визначених критеріїв. Журі шукатиме підтвердження:

* Досягнення помітних результатів у навчанні учнів.
Наприклад, через поліпшення оцінок учнів, відвідуваність/поведінку учнів; ті досягнення, які учні мають в подальшій освіті, у світі роботи, а також надання їм якомога більше можливостей для реалізації власного потенціалу.

* Застосування інноваційних та ефективних освітніх практик, які можна відтворювати та розширювати так, щоб вплинути на освіту в усьому світі.
Наприклад, за допомогою інноваційного використання технологій чи нетипових освітніх методик, які можна відтворити і в інших школах у тому самому контексті.

* Визнання досягнень учителів у класі та поза його межами учнями, колегами, директорами шкіл чи членами більш широкої спільноти.
Наприклад, отримання місцевих/національних нагород для вчителів; визнання у місцевій/національній пресі чи в академічних публікаціях; рекомендації чи свідчення учнів з найбільшими досягненнями, від колег, керівників; активне членство на вищому рівні в незалежних організаціях чи радах, які сприяють розвитку освіти.

* Допомоги дітям у тому, щоб вони ставали громадянами світу, надаючи їм освіту, що ґрунтується на цінностях розвитку в молоді навичок для життя та роботи. Така освіта має готувати їх до світу, у якому діти будуть зустрічатися з людьми різних віросповідань, культур і національностей.
Прикладом може бути організація працевлаштування або інші методи доступу до ринку праці; зв'язок з освітніми закладами в інших частинах світу, а також сприяння програмам обміну студентами. Поясніть ваш філософський підхід до впровадження концепції "громадянства світу" у вашому класі та те, як ви визначаєте успіх.

* Досягнень (поза межами класної кімнати), які забезпечують суспільство унікальними моделями для реалізації успіху не лише особистого, а й загального, зокрема у викладацькій професії.
Визнання шляхом нагород спільноти; членство в місцевих організаціях (будь-які статті в пресі будуть корисними). Як ви подаєте принципи та цінності спільноти у своєму класі? Як ви декларуєте успіх?

* Заохочування вчителів залишатися в професії та розвивати їхні навички, а також стимулювання інших приєднуватися до вчителювання.
Наприклад, викладання чи наставництво вчителів у вашій школі або в педагогічному коледжі. Будь ласка, наведіть приклади своєї роботи на вступних педагогічних тренінгах, наставництва інших вчителів, а також здійснення (з іншими) безперервного професійного розвитку. Крім того, участь у публічних дебатах щодо викладацької професії, можливо, шляхом виступів, написання статей, ведення блогів, участь у роботі медіа, компанії в соціальних мережах, участь у заходах чи конференціях. Також приклади того, що зроблено вами для підвищення статусу викладання у вашій країні.

Технічні критерії
Премія доступна для вчителів, що наразі працюють, які навчають дітей у рамках обов’язкової шкільної освіти або дітей віком від шести до вісімнадцяти років. Учителі, які продовжують викладання, навіть на позаштатних засадах, також мають право на участь, так само, як і вчителі онлайн-курсів. Премія може бути присуджена вчителям школи будь-якого типу (форми власності).

Заявки приймаються до 15 серпня 2017 р., а переможець оголошується 7 жовтня.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms