Request edit access
Öğretmenlere Yönelik Matematik Olimpiyatı Kış Kampı (21 - 26 Ocak 2019) Başvuru Formu
Eğitimimizin temel sorunlarından birisi de öğretmenlerimizin yetiştirilmesidir. Bir öğretmenin eğitimi, üniversite yılları ile sınırlı kalmamalı, mesleki yaşamı boyunca kesintisiz devam etmelidir. Bu açıdan olimpiyat dersleri, öğretmenlerin akademik seviyesinin yükseltilmesinde önemli bir rol oynayarak büyük önem taşımaktadır.

Olimpiyat derslerinde, üniversitelerde bile öğretilmeyen özel konular ele alınacak, bu sayede öğretmenlerimiz matematiğin tamamını görmelerinin yanı sıra farklı, güzel ve şaşırtıcı taraflarıyla da tanışacaklardır. Bu dersler bir zamanlar TÜBİTAK ve uluslararası yarışmalarda galip gelmiş, ileri derecede olimpiyat deneyimi olan uzman kişiler tarafından yürütülecektir. Dört farklı grupta düzenlenecek ve gruplar maksimum 15 katılımcı ile sınırlı eğitimler, her ayrıntının düşünüldüğü bir ortamda verilecektir.

Bu eğitimi ücretsiz yerine getiriyor ve öğretmenlerimizin diledikleri takdirde konaklama (Sadece konaklamayı içermektedir.) taleplerini yine ücretsiz karşılıyoruz. Sarıyer Akademi bir eğitim kurumundan çok daha fazlasını içeriyor. Kuruluş amacı itibarıyla “Eğitimde fırsat eşitliğini” savunan Akademi, gerçekleştireceği bu eğitimi de diğerleri gibi sosyal bir proje ile birleştirdi.

Ücretsiz hizmetler karşılığında öğretmenlerimizden beklentimiz, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının Sarıyer Akademi’nin “dijital akademi” hizmetinden yararlanabilmesi için aşağıda sunduğumuz üç seçenekten birisini işaretleyerek Akademiye destek olmalarıdır. Bu gelir, tamamen sosyal sorumluluk olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitimi için harcanacaktır. Öğretmenlerimiz kendileri için eğitim alırken aynı zamanda bir öğrencinin de eğitimine destek olacaktır.

1. Grup Dersleri 08.30
2. Grup Dersleri 14.00'te başlayacaktır.

VAKIFBANK
Maslak Bulvar Şubesi
SARIYER AKADEMİ ŞARTLI BAĞIŞ HESABI
Hesap No: 00158007307991379 TL
IBAN: TR490001500158007307991379


Son Başvuru Tarihi: 3 Ocak 2019
Kabul Listesinin Açıklanma Tarihi: 4 Ocak 2019

VVVT.C. kimlik numarası
Your answer
VVVVAd soyad *
Your answer
VVVTelefon *
Your answer
VVVE-posta *
Your answer
VVVMezun olduğunuz okul *
Your answer
Öğrenim durumunuz *
AAAHangi ilden katılıyorsunuz? *
Your answer
AAAA *
Your answer
Mesleki kıdeminiz *
Konaklama ihtiyacınız var mı? *
Sarıyer Belediyesi'nin konaklama tesisinden ücretsiz olarak yararlanmak ister misiniz? (Sadece konaklamayı içermektedir.) *
Sarıyer Akademi'de eğitim alamayan öğrencilerden birine de siz ulaşmak ister misiniz? *
Sarıyer Akademi'ye iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service