Request edit access
Лекторій: едішн 29, Generator

Велнес, ментальне здоров‘я, література, кіно, експозиція унікального українського традиційного одягу та практика з саунд хілінгу: запрошуємо на Kyivness лекторій, що об’єднає шість потужних спікерів. 

Вікенд відкриває Яна Сибіга, велнес підприємниця, книжковий ентузіаст, що має за плечима американську маркетинг освіту та кар‘єрний досвід. Яна є засновницею першої студії з гарячим стретчингом, барре та пілатесом в Україні “Integral” та велнес-платформи “Integralist club”. Під час лекції розглянемо найдієвіші інструменти для підтримки організму в стресі: техніки дихання, харчування та добавки, спорт, медитації, психологічні та фізичні практики, звукову терапію і навіть трішки поговоримо про психоделіки.

На лекції-експозиції колекції Олександри Глибіної можна побачити унікальний український спадок. Сорочки з регіону Буковини, Гуцульщини, Наддніпрянщини, яким більше 100 років, плахти, керсетки, попружки, рушники й хустки. «Моя мета зробити вас свідками великої краси та артефактів української культури, які пережили першу та другу світову війну, переживають війну зараз. Ми не боїмося відстоювати право на свою землю, культуру, мову, традиції та життя. Бо допоки існує спадщина — існуємо й ми», — ділиться Олександра.

О 15.00 запрошуємо на лекцію з української літератури від Богдани Неборак — редакторки The Ukrainians, журналістки, менеджерки культурних проєктів. Богдана — співавторка подкасту про культуру «Наразі без назви». Після 24 лютого ми всі запитуємо себе, що значить бути українцем саме сьогодні, саме тепер. Найкраще відповідає на це культура, а найкомфортніше «з олівцем» шукати відповіді у літературі, яка століттями пояснює визначальні риси українців, рефлектує українську історію, мотивує на нові проєкти і створює простір для особистих відкриттів. 

Завершує суботній лекторій Діана Фесенко, проектна менеджерка "Laska" — соціального та благодійного проєкту, який заснований для зміни культурного ландшафту та благоустрою Києва. Мета "Laska" — формування спільноти людей, об'єднаних ідеєю усвідомленого споживання, та сприяння вирішенню локальної екологічної проблеми, даючи речам нове життя. Діана поділиться, як благодійні організації функціонують під час війни, як бізнес допомагає ВПО та ЗСУ. Лекція буде корисна для всіх, хто цікавиться розвитком сталих екологічних проєктів та підприємцям. 

В неділю стартуємо з надихаючої зустрічі з Катериною Глушко та Мариною Піскун. Вони — тренерки у клубі Smartass, з міжнародною сертифікацією International Ballet Barre Fitness Association (США). Поговоримо про тренування Barre, що поєднує функціональне тренування, грацію балетних позицій, статичне навантаження, пілатес та стретчинг.

Продовжить лекційній лайн-ап Інна Гордєєва, кінофрік. Інна навчалась на акторському факультеті, а потім на магістратурі «медіа-коммунікації», де її спеціальностю була «Пропаганда в кінематографі». Інна також була гострайтеркою ютуб-блогерів, читала лекції в «Планеті Кіно». Ми поговоримо про те, як зароджувався кінематограф в Україні. Про яскраві кіноскарби, основні риси та ознаки нашого кіно, які повинні знати кожен українець і українка.

19 та 20 листопада

Грушевського, 3, коворкінг Generator, 1й поверх

Лекції безкоштовні для відвідувачів Kyivness. Квитки можна придбати на вході: 200 грн/день. 


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я та прізвище:
Вкажіть, будь ласка, номер телефону:
Вкажіть, будь ласка, ваш контакт в телеграмі:
Субота, 19 листопада
Неділя, 20 листопада
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy