Request edit access
Опитувальник щодо проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних з об'єктами архітектури.
Антимонопольний комітетом України, з метою здійснення всебічної та об’єктивної перевірки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Національної спілки архітекторів України щодо дотримання ними вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, проводить опитування.

Просимо архітекторів, інженерів, проектувальників та експертів у будівельній галузі, які отримали кваліфікаційні сертифікати та були внесені до реєстру атестованих осіб, а також інших зацікавлених та причетних суб'єктів господарювання, громадських організацій тощо взяти участь в опитуванні, заповнивши анкету до 02 листопада 2018 року.

Прізвище, ім'я, по батькові відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури та контактні дані.
Вкажіть Вашу спеціалізацію. *
Зазначте суб'єкта, що видав кваліфікаційний сертифікат. *
Вкажіть дату видачі кваліфікаційного сертифікату. *
Чи проходили Ви навчання з підвищення кваліфікації, документ про проходження якого був необхідним для отримання кваліфікаційного сертифікату? *
Підприємство/установа/організація, що проводило (ла) підвищення кваліфікації:
Your answer
Вартість послуг підприємства/установи/організації, що проводило (ла) підвищення кваліфікації становить:
Your answer
Чи відмовляв Вам НСАУ (інший суб'єкт) у видачі кваліфікаційного сертифікату? *
Чи проходили Ви (до 2016 року) підготовку до професійної атестації? *
Чи була підготовка до професійної атестації обов'язковим етапом?
Підприємство/установа/організація, що проводило (ла) підготовку до професійної атестації:
Your answer
Вартість послуг підприємства/установи/організації, що проводило (ла) підготовку до професійної атетстації становить:
Your answer
Чи відомі Вам підприємства/установи/організації, які станом на жовтень 2018 року можуть здійснювати підготовку до професійної атестації? *
Вартість послуг підприємств/установ/організацій, які станом на жовтень 2018 року можуть здійснювати підготовку до професійної атестації становить:
Your answer
Чи відомий (мі) Вам суб'єкт/суб'єкти, які видають/видавали кваліфікаційні сертифікати відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури протягом січня-жовтня 2018 року? *
З якими проблемами у співпраці з НСАУ та товариством з обмеженою відповідальністю «Навчально-експертний центр НСАУ» Ви стикалися?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service