Request edit access
“GELECEK İÇİN BİR FİKRİM VAR”
"Gelecek İçin Bir Fikrim Var" platformuna hoş geldiniz.

Ülkemizin ilerleme ve gelişmesinin gençlerimizin aklı, duygusu, düşüncesi, öngörüsü ve vicdanı ile mümkün olacağına inanıyoruz. Gençlerimizden, ülkemizin geleceğine, dünyadaki yerimize ve duruşumuza katkı sağlayacağına inandığımız fikirlerini, projelerini ve çalışmalarını bizimle paylaşmalarını istiyoruz.

"Gelecek İçin Bir Fikrim Var" platformu sadece gerçekleştirilebilecek fikirleri, proje önerilerini, geleceğimize yön verecek çalışmaları kapsamaktadır. Şikâyet ya da bilgi talebi niteliğindeki başvurular mevcut sistemler üzerinden devam etmektedir. Bu uygulama, projelerin sunulup kaynak desteği sağlanmasını içeren süreçlerden de ayrılmaktadır.

Buradaki amacımız İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarımızda eğitim gören gençlerimizin herhangi bir alandaki önerilerinin ve fikirlerinin müdürlüğümüz tarafından doğrudan değerlendirilebileceği bir kanal oluşturmaktır.

Başvuru formunda "fikrinizi anlatınız" alanını özgürce kullanmanız için size bırakıyoruz. Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilecek ön değerlendirmeden sonra fikrinize ilişkin daha detaylı bilgi, ilgili birimimiz tarafından sizden istenebilecektir. Bu nedenle iletişim bilgilerinize ihtiyacımız olduğunu vurgulamak isteriz.

2021-2022 yılı eğitim öğretim yılı boyunca sürecek olacak projemiz ile hayat tecrübelerinizi ve bilgi birikiminizi fikre dönüştürüp bizimle paylaşmanız, ilçemizin, İstanbul'umuzun ve ülkemizin geleceği için büyük önem taşımaktadır.
Bu bilinçle, ülkemizin geleceğine yapacağınız ilham verici katkılar için şimdiden çok teşekkür ederiz.KVKK Aydınlatma Metni:

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında başvuru formunda alınan kişisel veriler "Gelecek İçin Fikrim Var" Platformu başvuruları kapsamına iletişim amacıyla kullanılacaktır.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adınız Soyadınız
Sınıfınız
Clear selection
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Fikir Başlığı:
Fikrinizi Kısaca Yazınız
Fikrinizi Anlatınız
Fikrinizin Kazanımları/Faydaları:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy