Request edit access
Rejestracja: "Radiologia Wspólna Sprawa RWS 2021"
Witam,
RWS 2021 już za kilka tygodni. Zapraszamy Państwa do wzięcia w nim udziału. Dni 16-17.10.2021r. Planujemy wypełnić wzorem lat poprzednich wykładami „po brzegi”. Mamy nadzieją na spotkanie w Rzeszowie – o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna.


Zapraszamy
Stowarzyszenie Elektroradiologii

RODO
Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informujemy, iż:
1. Administratorem danych osobowych uczestników konferencji jest Stowarzyszenie Elektroradiologii z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej 60 35-301 Rzeszów w kwestii danych można skontaktować się poprzez adres e-mail:
stowarzyszenie.elektroradiologii@interia.pl
2. Dane osobowe uczestników konferencji przetwarzane są w celu zapewnienia obsługi działań związanych z organizacją konferencji „Radiologia Wspólna Sprawa RWS 2021” .
3. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom zewnętrznym za wyjątkiem instytucji związanych z organizacją konferencji takim jak: Hotel Prezydencki
4. Nazwiska współautorów prezentacji zostaną upublicznione w materiałach konferencyjnych i programie konferencyjnym umieszczonym na stronie konferencji.
5. Ww. dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji ww. celów oraz obowiązków archiwalnych i statystycznych Administratora, jak również dla udokumentowania działalności Stowarzyszenia Elektroradiologii
6. Wszyscy uczestnicy konferencji posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, za wyjątkiem danych zamieszonych na trwałych nośnikach (wydrukowanych w materiałach konferencyjnych).
7. W odniesieniu do Państwa danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
8. W przypadku uznania, iż przetwarzanie ww. danych osobowych przez Administratora narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., każdy uczestnik konferencji ma prawo wniesienia skargi na adres e-mail: stowarzyszenie.elektroradiologii@interia.pl
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Czy wyraża Pan/Pani zgodę na przekazanie danych osobowych do rejestracji *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy