Request edit access
Přihláška Příměstský tábor 2020
Veškeré informace naleznete na stránkách www.cetvor.cz.
Záloha 500,- je splatná do 14 dnů od přihlášení, doplatek 1000,- je nutné uhradit do 1 měsíce před konáním tábora. Platba je možná hotově nebo převodem na náš účet Fio banka 2101472161/2010 pod jménem účastníka a termínem tábora.
Email address *
Jméno účastníka: *
Kontaktní telefon: *
Rodič, zákonný zástupce.
Email: *
Rodné číslo účastníka: *
Pojišťovna: *
Bydliště: *
Včetně PSČ:
Vybraný termín tábora: *
Platba: *
V případě platby na fakturu prosím vyplňte fakturační údaje.
Required
Fakturační údaje:
Vyplňte pouze v případě uplatnění poukazu u zaměstnavatele.
Přihláška je závazná, případnou neúčast nám prosím sdělte co nejdříve. Storno podmínky: při odhlášení účasti do doby delší než pět kalendářních dnů před začátkem tábora je storno poplatek 800,-, při odhlášení účasti v době pět a méně kalendářních dnů před konáním tábora je storno poplatek 1000,-. *
Údaje jsou důvěrné podle zákona č. 258/1992 Sb., o ochraně osobních údajů v informačních systémech , zákona č. 106/1999 Sb., o osobním přístupu k informacím a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v návaznosti na Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů).
Required
Odesláním přihlášky souhlasíte se zasíláním informačních emailů o dění Centru tvořivosti. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat prostřednictvím zprávy na email ota.kolar@cetvor.cz.
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy