Request edit access
8KEYCOM – CAUR SPĒLĒM UZ PANĀKUMIEM
23. OKTOBRĪ
10:00 – 17:00
LĪČU DIENAS CENTRĀ

8KEYCOM
8 Key Competences Games ir jauns, speciāli izstrādāts neformālās izglītības rīks, kurā ietilpst 9 interaktīvas spēles, kas veicina 8 mūžizglītības kompetenču attīstību: saziņu dzimtajā valodā, saziņu svešvalodās, matemātiskās prasmes un pamatprasmes dabaszinībās un tehnoloģijās, digitālās prasmes, sociālās un pilsoniskās prasmes, pašiniciatīvu un uzņēmējdarbību, kultūras izpratni un izpausmi.
Katras spēles pamatā ir mācīšanās, un tās ļauj dalībniekiem iemācīties un uzzināt jaunas lietas, tādejādi paaugstinot savas personīgās un profesionālās kompetences. Spēles galvenā atslēga ir gūtais prieks – ja spēle ļauj tās dalībniekam gūt prieku, tad mācīšanās, neskatoties uz grūtībām, ir daudz efektīvāka.
Spēļu komplekts tika izstrādāts Erasmus+ Stratēģiskās partnerības projekta “Enterprising and surprising through 8 key competences” ietvaros, sadarbojoties pārstāvjiem no Latvijas, Igaunijas, Horvātijas un Spānijas.

APMĀCĪBAS
Apmācības ir paredzētas personām, kas ikdienā strādā ar jauniešiem (skolotājiem, dienas centru vadītājiem, biedrību pārstāvjiem u.c.).
Apmācību dienā būs iespēja uzzināt par 8KEYCOM rīka tapšanu , kā arī praktiski izmēģināt spēles un to “maģisko” iedarbību.

APMĀCĪBU VADĪTĀJA - GINTA SALMIŅA
"Baltijas Reģionālā fonda" vadītāja, projekta “Enterprising and surprising through 8 key competences” vadītāja un neformālās izglītības apmācītāja, kā arī citu neformālās izglītības metožu, piemēram, spēles “Stāstu stāstiem izstāstīju” līdzautore.

REZULTĀTS
Diena jautrā gaisotnē + jaunas neformālās izglītības metodes darbam ar jauniešiem + sertifikāts +
visu spēļu komplekts elektroniskā formā + iespēja iegādāties visu spēļu komplektu “taustāmā” formā (ierobežotā daudzumā)

Vairāk informācijas: Stopiņu novada Jaunatnes lietu speciāliste Rasa Feldmane, 26445141, jauniesi@stopini.lv
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētā institūcija *
Kontakttālrunis *
Cita būtiska informācija
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy