Request edit access
PIETEIKUMA ANKETA SEMINĀRIEM
Aicinām pieteikties semināriem uzņēmējdarbības veicināšanas jomā

Latgales plānošanas reģions 2023. gada maijā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” (akronīms: UAP Latgale) ietvaros organizē 5 seminārus Latgales reģiona pašvaldību darbiniekiem, uzņēmējiem, to pārstāvjiem, topošajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem ar mērķi stiprināt pašvaldību kapacitāti uzņēmējdarbības veicināšanas jomā, kā arī sekmēt uzņēmumu operacionālo kapacitāti par uzņēmējdarbības aktuālajiem jautājumiem.

Semināru ietvaros paredzēts sniegt aktuālāko informāciju un zināšanas par dažādām uzņēmējdarbības tēmām, kā arī diskutēt un dalīties pieredzē par biznesa attīstības, un konkurētspējas jautājumiem.

 Mērķauditorija: uzņēmēji, to pārstāvji, topošie uzņēmēji, pašvaldību speciālisti un konsultanti, izglītības darbinieki un jaunatnes lietu speciālisti, kā arī citi interesenti, kuriem tas varētu būt noderīgi.

 Semināri:

- 09.05.2023. “Pašvaldību rīki sociālās uzņēmējdarbības attīstībā” (10:00 – 13:00)

- 16.05.2023. “Zaļais kurss uzņēmējdarbībā, ieguvumi un izaicinājumi” (10:00-13:00)

18.05.2023. “Aprites ekonomika uzņēmējdarbībā”  (10:00-13:00)

- 19.05.2023. “Influenceru mārketings – kā pareizi un efektīvi izmantot blogerus” (10:00-13:00)

- 22.05.2023. “X, Y, Z, un A paaudzes: izaicinājumi darba devējiem” (14:00 – 17:00)

Semināri notiks tiešsaistē Zoom platformā. Interesentiem ir iespēja pieteikties vienam, vairākiem vai visiem semināriem!

Pieslēgšanās links uz katru konkrēto semināru tiks nosūtīts uz reģistrācijas formā norādīto e-pastu, dienu pirms semināra norises. 

Visiem dalībniekiem būs iespēja saņemt lektora parakstītus apliecinājumus par dalību seminārā 3 h apjomā.

Jautājumu gadījumā, lūdzam sazinieties, rakstot: uap.latgale@lpr.gov.lv vai zvanot: +371 26467137.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds uzvārds *
E-pasta adrese *
Kontakttālrunis *
Iestāde *
Pašvaldības teritorija *
Lūdzu izvēlieties semināru/s  kuru Jūs vēlaties apmeklēt: *
Required
Seminārs tiek rīkots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros. Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!                              #EEANorwayGrantsLatvia
Iesniegtie personas dati tiks izmantoti tikai pasākuma organizēšanas nolūkos un netiks nodoti trešajām pusēm. Pasākums var tikt ierakstīts un fotografēts. Ar personas datu apstrādes noteikumiem Latgales plānošanas regionā varat iepazīties šeit: https://lpr.gov.lv/lv/padome-l2f3/personas-datu-apstrade-latgales-planosanas-regiona/
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy