Request edit access
Přidej se k nám!
Ahoj!

Chceš využít svůj potenciál na plno? Rád/a by ses dále rozvíjel/a a získal/a hard i soft skills, které jsou dnes v životě
a zaměstnání nezbytné? Chceš se při tom všem i dobře bavit a poznávat nové lidi?
Pak je pro Tebe Masarykova studentská unie to pravé místo!
Přidej se k nám a získej nové zkušenosti, praxi při studiu, kterou Ti potvrdíme, nové kamarády a známosti.
Jsme parta lidí, která tvoří největší studentské akce na Masarykově univerzitě, podílíme se na soubojích univerzit
ve fotbale, florbale i hokeji. Každý rok pořádáme ples studentů MU, či máme vlastní zónu na Majálese.
Při vší té práci se taky nezapomínáme bavit. Každý semestr vyjíždíme na víkendovku a pravidelně máme teambuildingy.
A proč? Protože v Munii dbáme na naše lidi a na to, aby se měli dobře!
U nás si můžeš vybrat, co Tě baví! Máme marketingové oddělení, projektové oddělení, fundraisingové oddělení a oddělení lidských zdrojů. Každý si přijde na své!
Zaujala Tě naše myšlenka? Podívej se na nabídku pozic v jednotlivých oddělení.

Marketing
Toužíš propagovat největší události na Masarykově univerzitě, nebo by ses to rád/a naučil/a? Chceš se stát redaktorem, či snad šéfredaktorem? Umíš spravovat web, či Tě baví grafika?
Hledáme správce sociálních sítí, redaktory, webmastery, grafiky, střihače videí, kameramany a fotografy!
Chceš být součástí marketingového oddělení MUNIE? Staneš se součástí týmu lidí, kteří se nikdy nenudí, nestále chrlí nové nápady a hlavně ví, kde se co děje!
Práce v marketingovém oddělení Tě nejen bude bavit, ale získáš i řadu dovedností a zkušeností, které můžeš vždy uplatnit.
V každém oddělení se samozřejmě můžeš zapojit do týmů, které tvoří ty největší studentské akce na MU.

Projekty
Zajímá Tě projektový management? Rád/a by sis zkusil/a, jaké to je vytvářet akce pro několik tisíc lidí? Taky i menší akce, které kulturně obohacují studentský život v Brně? Nebojíš se komunikovat a pracovat v týmu?
Pak se přidej do projektového oddělení. Do projektů hledáme akční lidi, kteří se budou podílet na na organizaci plesu studentů Masarykovy univerzity, soubojů univerzit ve fotbale, florbale i hokeji. Kromě těchto klasik můžeš přijít s jakoukoli novou akcí, kterou můžeme zkusit zrealizovat. Ať už je to sport, kultura, či cokoli dalšího.
Tým projekťáků tvoří akční skupina lidí, která se ničeho nebojí a žádný úkol pro ně není nad jejich síly, protože si rádi kladou vysoké cíle.
Práce v projektovém oddělení Ti dá do života mnoho zkušeností, známostí, kontaktů i nových kamarádů. Tak neváhej!

Fundraising
Kde vzít v neziskovém sektoru finance? Jak oslovovat velké firmy a sponzory? Jak žádat o stipendia a granty?
Chtěl bys tohle umět? Zajímá Tě management neziskových organizací?
Pak je pro Tebe fundraisingové oddělení ta správná volba. Budeš u každé velké akce a celá MUNIE bude fungovat i díky Tobě!
Fundraisingový tým se skládá z lidí, kteří nikdy nezkazí žádnou srandu a nenechají nikoho ve štychu.
Díky práci ve fundraisingu získáš dovednosti a zkušenosti, které v reálném životě opravdu využiješ. A k tomu získáš kontakty a mnoho nových přátel.

Lidské zdroje (HR)
Baví Tě pomáhat ostatním? Chceš umět koordinovat a motivovat svoje kolegy a kamarády? Umíš dobře komunikovat, nebojíš se převzít iniciativu a jsi akční? Rád/a bys vytvářela teambuildingové akce?
Pak jsou lidské zdroje to pravé oddělení pro Tebe!
V lidských zdrojích, neboli HR (Human Resources), se staráme o členy MUNIE. Zajišťujeme hladkou komunikaci mezi jednotlivými odděleními, sbližujeme ostatní, pořádáme teambuildingy a zajišťujeme školení a další vzdělávání. Ovšem naší nejdůležitější činností je personální obsazení celé MUNIE, tudíž se taky velmi rychle dostaneš k náborovým strategiím a vedení pohovorů. Vše Tě naučíme a novým postupům se meze nekladou!
V HR oddělení získáš bohaté zkušenosti v oblasti personálního managementu a lidských zdrojů, ale také budeš v týmu lidí se srdíčkem na pravém místě, kteří se vždy vše snaží vyřešit a vždy za Tebou budou stát.
Pokud máš zájem stát se jedním z nás, stačí udělat jen drobnost.

A nebo?!
Pokud Tě zaujalo jedno z našich oddělení či MUNIE jako taková, ale zároveň jsi akční typ, pro kterého je neúčast na jakékoli akci cizím pojmem, vyplň nám dotazník. Proč? Protože hledáme lidi, kteří nás budou reprezentovat na všech akcích, které pořádáme. Mluvíme tady o všemožných akcích. Sportovní, kulturní akce, ale samozřejmě taky párty a všelijaké doprovodné programy. Hledáme živou krev, která se nebojí vystoupit do popředí a užije si každou srandu.
Stačí nám do dotazníku v sekci vzkazy napsat: Jsem váš člověk!

Prosíme o vyplnění dotazníku. Pomůže nám Tě lépe poznat a zorganizovat nábor šitý na míru přímo Tobě!

Můžeš si také prohlédnout náš:
Web: http://munie.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/MUNIEBrno/
Instagram: https://www.instagram.com/munie_brno/

POZOR! Díky GDPR bychom Tě také rádi poprosili o souhlas se zpracováním Tvých osobních dat. To nám umožní Tě kontaktovat emailem a pozvat Tě k nám na pohovor. Souhlas najdeš v dotazníku a podrobnosti ohledně zpracování osobních údajů zde: https://docs.google.com/document/d/1Ahk8P2bzOoEqSlfwugT21TfYxDwxvEePHXo1D3mfpWQ

Have fun!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Munie o. s.. Report Abuse - Terms of Service