Request edit access
Juwenalia Poznań 2017 - Zróbmy to razem! :)
Chcesz uczestniczyć w Poznańskich Juwenaliach od kuchni? :)
Zapraszam Cię do współpracy! Kilka słów o Teamach od Koordynatorów poniżej :)
Mamy nadzieję, że dołączysz chociaż do jednego z nich i stworzysz najlepszą juwenaliową ekipę wszechczasów :)

TEAM STRAŻY STUDENCKIEJ
Najliczniejszy team, bez którego nie ma imprezy! Jest służbą informacyjną dla uczestników, pilnuje, żeby na terenie, jak i poza nim, nie działo się nic niepożądanego :) Przyjmuje nie tylko postawnych factów - bez obaw :D Każdy zostanie tutaj na pewno ciepło przyjęty! :)
Strażą dowodzą chłopaki z UEP - Święta Trójca! Michał Rataj razem z Karolem Siódmiakiem oraz Maciejem Nowickim (aka Nucli) :D Ten Team działa we wszystkie dni imprezy, a integruje się i spotyka już wcześniej! :)

TEAM POCHODU
Stwórz z Nami jeden z największych pochodów w Polsce!
My studenci mamy potencjał, aby zorganizować pochód, który zostanie na długo w pamięci każdego mieszkańca Miasta Poznania!
Pokażmy, że umiemy zjednoczyć się w dobrej atmosferze i dać możliwość Poznańskim Uczelniom do rywalizacji o Pucharu Pochodu!
Czeka Nas wiele PRZYJEMNEJ pracy: przygotowanie trasy, promocja Pochodu Juwenaliowego na cały Poznań, zaproszenie władz uczelni jak i Miasta Poznania, ściągniecie 100% poznańskich studentów by tworzyli z Nami tegoroczny pochód i oczywiście dużo radości z sukcesów naszych działań.
Dołącz do Team'u Pochodu Juwenaliowego, którym przewodzi wulkan energii - Zuzanna Kaczmarek z UAM!

TEAM SPONSORINGU
Zastanawiacie się co stawia Juwe na nogi? KASA, a kto sprawia, że ona jest? Ekipa Sponsoringu. Przybywajcie tłumnie , bo bez NAS nie zagramy, nie zjemy i się nie pobawimy!! Spotykamy się często, działamy najwcześniej, dużo dzwonimy i dużo możemy się wspólnie nauczyć. Zaczynamy już w styczniu, a kończymy kiedy do sejfu przestanie mieścić się gotówka :D
Za ekipę odpowiadają “Dream Team” Damian Wielechowski + Klaudia Dudzik z UAM! - z tą dwójką nudzić się nie będziecie!!! :)

TEAM TERENU
Płoty, namioty, wszystko z czego możemy zbudować Juwe trzeba postawić na swoim miejscu! Przyjmuje nie tylko mięśniaków, ale każdego kto ma ochotę na niezapomniane chwile na terenie i trochę ruchu oraz darmowe solarium :D Ten zespół wytęża swoje muskuły kilka dni przed i po Festiwalu :) Dowodzi nim ogarniacz z UAM - Damian Drzewiecki! :)

TEAM VIP
Jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie strefy komfortu wolontariuszom: wygodne siedzonka, zimne piwko, ciepłe mięcho z grilla. Prócz tego coś dla władz, sponsorów oraz gości- czyli zapewnienie pięciogwiazdkowej jakości na Juwenaliowym Trawniku pod namiotem. Masz żyłkę szefa kuchni, instynkt macierzyński każe Ci karmić wszystkich potrzebujących, to team dla Ciebie!
Szefem tutaj jest Niesamowita Big Mama, czyli Gosia Kasprzak z AWF, a do pomocy ma sławny już DreamTeam Alko&Karkówka, czyli Ola Jasiak i Artur Paszkowski z UP! Team działa przez wszystkie dni Festiwalu, ale Gosia na pewno zadba o Waszą integrację już wcześniej!

TEAM MAŁEJ SCENY + STREFY ARTYSTYCZNEJ
Zapewnia pełen przegląd Kultury Studenckiej podczas Festiwalu, od koncertów na małej scenie, przez wystawy, warsztaty i organizację klimatycznego kącika na terenie wydarzenia. Zajmuje się nim Jaś Sieiński z PP wraz z artystyczną duszą Łukasza Spychaja z UAP! Organizuje się już w okolicach lutego/marca, a działa do końca Juwenaliów :)

TEAM FORUM JUWE
Brak Ci wykładów? A może masz lepszy pomysł na ich tematykę? W takim wypadku ten team jest dla Ciebie. Zajmujemy się namiotem dla najbardziej wymagających słuchaczy, którzy przyszli posłuchać o sporcie, kulturze, podróżach czy tematach tabu. W tym teamie masz okazję poznać nietuzinkowych ludzi. Tym razem postaramy się, by namiot Forum Juwe przyciągnął nie tylko studentów, ale też artystów błąkających się po terenie.
Zapraszam tłumnie, każda pomysłowa głowa jest na wagę złota. Mam nadzieję do zobaczenia!
A zaprasza Was młoda, ambitna, wesoła - Justyna Szczekutowicz z UAM! Organizację zaczyna w okolicach lutego/marca i działa aż do końca Festiwalu :)

TEAM PUNKTU INFO
Gdy ktoś czegoś nie wie lub czegoś potrzebuje udaje się właśnie do punktu info. Trochę papierologii musi być nawet na Juwenaliach! Akredytacje, identyfikatory, informacje to wszystko przygotowuje się tutaj! Team Liderem jest kochana kobieta - Paulina Ślęzak z UEP! Ten Team około dwóch tygodni przed imprezą zanurza się w papierach i pilnuje porządku w nich do końca Festiwalu :)

TEAM ANIMACJI TERENU
Gdy masz ochotę odpocząć od szaleństwa pod sceną…
Gdy czekasz na występ swojej ulubionej gwiazdy...
Gdy chcesz się po prostu dobrze zabawić…
do akcji wkracza Team Animacji Terenu!

To my odpowiadamy za to, żeby na Juwenaliach nikt się nie nudził! Doskonale rozumiemy, że dobra impreza to nie tylko piwo i koncert, ale i cała otoczka i dodatkowe atrakcje, które są wisienką na torcie poznańskich Juwenaliów. Jeśli jesteś kreatywny, uśmiechnięty i lubisz sprawiać innym frajdę, to serdecznie zapraszam Cię do Teamu Animacji Terenu. Będziesz tu przeprowadzał konkursy, koordynował zabawy i animował czas wolny wszystkim głodnym wrażeń studentom. Z nami nikt nie będzie się nudził!

Team Liderem jest dusza towarzystwa, która obejmuje to stanowisko po raz kolejny - Leszek Furmann z WSB!

PS. Jeśli stwierdzasz, że podoba Ci się więcej niż jeden team i dysponujesz taką ilością wolnego czasu, to wypełnij ankietę więcej razy i zgłoś się do kilku! :)

Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
e-mail
Your answer
numer telefonu
Your answer
Uczelnia
Your answer
Kierunek
Your answer
Team w którym chcesz działać :)
Team alternatywny- w razie przesycenia ludźmi któregoś z zespołów
Czy pomagałeś wcześniej przy jakimś evencie
Your answer
Preferowana forma kontaktu
Required
Jeśli wybrałeś Facebook- wklej link do swojego profilu :)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms