Request edit access
"AUSMA 2021". Koncerts upē, brokastis rasā.
Koncertu organizē biedrība "Bārtas upes radošā apvienība" sadarbībā ar Valsts kultūrkapitāla fondu, Kurzemes plānošanas reģionu un "Sofijas laivas".
Šogad koncerta programmā: pulksten piecos klausīsimies Riharda Lībieša ģitārspēli, kuras pavadījumā rītausmas deju izdejos Kristīne Brīniņa, bet par dejas un gaismas saspēli rūpēsies Pēteris Brīniņš. Programmu turpinās un iedvesmos skaistai dienai “O. Demčenko džeza kvartets”. Koncerta noslēgumā uz “Upeskrastu” laipiņas improvizētas skatuvītes kāps Aija Vītoliņa ar grupu. Pēdējais priekšnesums nebūs akustisks, un tas rītausmas koncertā būs jaunums.
Ap plkst. 7.00 „Upeskrastos” rīta rasā varēs baudīt brokastu putru, uzkodas, tēju un kafiju. Vēlams līdzi ņemt savus brokastu traukus – bļodiņu, šķīvīti, karoti un krūzīti, lai nevairotu planētas atkritumu kalnus.
Šajā anketā ietverto personas datu apstrādi veic biedrība "Bārtas upes radošā apvienība". Datu apstrāde tiek veikta, lai organizētājs varētu pilnvērtīgi nodrošināt pasākuma norisi un informēt par iespējamām izmaiņām saistībā ar pasākuma norisi. Šajā anketā ietvertie personas dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot tiesību aktos noteiktajos gadījumos.
Koncerts notiks, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus un valstī noteiktos ierobežojumus sakarā ar "Covid 19".
Lūdzu, izlasiet noteikumus!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds
Pieaugušo skaits *
Bērnu (līdz 14 gadu vecuma) skaits
Kuru laivu izmantosiet? *
Cik teltsvietu vajadzēs? (maksa 5 eiro)
Jūsu e-pasts (rēķina un norāžu saņemšanai) *
Jūsu telefona numurs
Lūdzam apstiprināt, ka esat iepazinušies ar noteikumiem koncerta „Ausma” laikā. Tos atradīsiet: https://ieej.lv/QJNM7 *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy