Request edit access
Smrk 12.-19.8.2019 - ZO ČSOP CIESZYNIANKA
Týdenní dovolená na horách v Beskydech, s pohybem na čerstvém vzduchu v přírodě. Likvidace kleče v přírodní rezervaci Smrk. Organizuje ZO ČSOP Cieszynianka ve spolupráci se Správou CHKO Beskydy. Více informací na t.krajca@seznam.cz, nebo 733 384 944 (Mgr. Tomáš Krajča: hlavní organizátor a předseda ZO ČSOP Cieszynianka).

Po přihlášení vás budeme kontaktovat ohledně organizačního poplatku (200 Kč) a možnosti pojištění.

UBYTOVÁNÍ: chata Hubertka (49.4980050N, 18.3596356E) se nachází 1,5 km jihozápadně od vrcholu Smrku. Pitná voda ze studánky. Elektřina, wifi NENÍ! Maximální kapacita chaty 20 lidí.
TERMÍN: 12. - 19. 8. Na chatu bude možnost přijet od 12.8. po 17. hodině.
STRAVOVÁNÍ: Společné tradiční vegetariánské/veganské.
BUDETE POTŘEBOVAT: Pracovní boty (pevné, nejlépe na hory), pracovní oblečení (kalhoty s dlouhými nohavicemi a mikinu, nebo blůzu s dlouhými rukávy kvůli ochraně při prodírání se křovím), pláštěnka, spacák, karimatka, čelovka, hygienické potřeby, ešus, příbor, přezůvky, oblečení na chatu mimo práci, dobrou náladu!!! NEPOVINNÉ: hudební nástroje, hry, přikrývka hlavy (čepice, šátek, klobouk).

POKUD UŽÍVÁTE NĚJAKÉ LÉKY, TAK SI JE NEZAPOMEŇTE!

Při práci se pohybujeme v těžkém terénu. Účastníci musí být v dobré fyzické kondici.

PROČ VÁS POTŘEBUJEME? Borovice kleč a smrk pichlavý je na Smrku v Beskydech nepůvodní. Zarůstá přirozené biotopy, převážně borůvčí, které jsou zdrojem potravy pro chráněné druhy jako je tetřev hlušec, jeřábek lesní, nebo medvěd hnědý. Proto se již několik let pořádají akce, kdy se kleč a smrky pichlavé vyřezávají. Cílem je obnova přirozených horských smrčin v rezervaci.

Upozorňujeme, že v rezervaci, kde se bude kleč likvidovat, je pohyb mimo turistické stezky zakázán. Na účastníky se vztahuje výjimka.

Fotogalerie z minulých let je ke zhlédnutí na rajčeti: http://tom-canis.rajce.idnes.cz/Smrk_-_Cieszynianka_-_Srpen_2017/

Email address *
Jméno, Přijmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
Adresa bydliště *
Your answer
Od kdy do kdy přijedete pomoct? *
Your answer
Potravní omezení (alergie, intolerance, vegetarián, vegan) *
Your answer
Zdravotní omezení *
Your answer
Poznámka - pokud máte informaci, kterou by jste nám ještě doplnili, nebo se potřebujete na něco zeptat?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service