Request edit access
How to find your passion and stay motivated?
Si të gjejmë passionin tonë dhe të qëndrojmë të motivuar? Do të jetë një nga sessionet motivuese që do të sjellim në kuadër të Javës së Aftësive Shqiptare. Edison Biba, Co-Founder i kompanisë Letoo do ndajë me ju disa mënyra sesi të gjejmë pasionet tona dhe të zhvillojmë ato që dimë të bëjme më mirë.

Data: 28 Maj
Ora: 20.00
Vendi:Online

Ju mirëpresim!


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Emër Mbiemër *
Email *
Statusi aktual *
Duke dërguar aplikimin *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy