Request edit access
PIETEIKUMA ANKETA neformālās izglītības apmācības jauniešiem ar redzes traucējumiem un aktīviem jauniešiem, kuri vēlas īstenot kopīgus projektus! „DAUDZVEIDO SAVU RĪTDIENU!”
Apmācības notiks: 2015.gada 06.-08.marts, Latgales reģionā, viesu namā „Rāznas līcis” (http://www.raznaslicis.lv/), Čornajas pagastā, Rēzeknes novadā.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet – Mudīte Kiseļova, Latgales reģiona apmācību koordinatore, tālr.: 26467137 / mudite.kiselova@gmail.com

Atceries - šajā pieteikuma anketā nav "pareizo" vai "nepareizo" atbilžu. Mums svarīgas ir tieši TAVAS domas un TAVAS atbildes!

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.
Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.
Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv.
Vārds, uzvārds *
Your answer
Vecums *
Your answer
Kontakttālrunis *
Your answer
e-pasts *
Your answer
Pārstāvētā organizācija / novads *
Your answer
Kādēļ vēlaties piedalīties apmācībās? *
Your answer
Jaunietim ar redzes traucējumiem, lūgums norādīt:
Jaunietim ar redzes traucējumiem, lūgums norādīt:
Īpašas prasības (veselības aprūpe, veģetārs ēdiens u.tml. Ja nelietojiet kādus produktus, lūdzu, norādiet, kurus): *
Your answer
Ar šo apstiprinu, ka piedalīšos visās apmācību dienās: *
Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību "Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" (JSPA reģionālais sadarbības partneris Latgalesreģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv
Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy