Request edit access
Kwartalne zebranie wolontariuszy Online na Zoomie
Kochani Wolontariusze, duża dawka inspiracji czeka na Was na kwartalnym zebraniu. Spotkajmy się razem ONLINE na ZOOMIE.

Celem spotkania jest omówienie aktualnych ofert wolontariatu i bieżących działań. Ponadto, zagoszczą u nas przedstawiciele Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Osób z Zespołem Downa Trisomia 21 i Fundacji Akywnej Rehabilitacji, którzy opowiedzą o możliwościach zaangażowania się w wolontariat.

Jest to doskonała okazja spotkać się i pobyć razem, poznać się i porozmawiać, podładować swoje społeczne akumulatory, aby dać sobie impuls do działania i ruszyć w wolontarystyczną drogę 😊.

Prowadzenie: Magdalena Kaźmierczak; magda.animacje@centerko.org

Termin: 25 maja 2021, godz. 17.00 – 18.30, platforma Zoom

Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj

Osoby zapisane otrzymają link na maila.

Zadanie „Prowadzenie działań zmierzających do utworzenia i prowadzenia Łódzkiego Centrum Wolontariatu” jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i Nazwisko *
Numer telefonu *
Informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Regionalne Centrum Wolontariatu "Centerko" z siedzibą w Łodzi (90-408), przy ul. Próchnika 7 ("Administrator"). Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia do współpracy z Administratorem oraz umożliwienia udziału w dalszych działaniach koordynowanych przez Administratora. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Niniejsze spotkanie przygotowujące do realizacji wolontariatu w ramach projektu “Korpus Solidarności” dofinansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy