Request edit access
Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą
Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego jest modlitwą wstawienniczą, polegającą na wzięciu w duchową opiekę na 9 miesięcy, nieznanego nam poczętego dziecka, którego życie jest zagrożone aborcją. Polega na odmawianiu jednej dziesiątki różańca świętego każdego dnia przez 9 miesięcy, z rozważaniem tajemnicy życia Jezusa i Maryi oraz odmówieniem specjalnej modlitwy w intencji tego dziecka.
Duchową Adopcję rozpoczynamy od złożenia przyrzeczenia, które powinno być składane w sposób uroczysty w kościele. Przyrzeczenie Duchowej Adopcji może być też składane prywatnie przed Krzyżem, najlepiej w któreś święto Matki Bożej. Takie "prywatne" przyrzeczenie składamy wówczas, gdy nie ma warunków do uroczystego złożenie go w kościele z pełnym ceremoniałem. Takie sytuacje są usprawiedliwiane w obecnej sytuacji pandemii koronawirusa.
Dlatego w naszej Parafii postanowiliśmy umożliwić parafianom złożenia deklaracji online.
Prosimy wypełnić formularz i zastowować się do wszystkich wskazówek!
Dlaczego ta modlitwa jest ważna! Zobacz!
Czy kiedykolwiek już adoptowałeś/łaś dziecko poczęte?
Według słów Jezusa Chrystusa: „są takie złe duchy, które można pokonać tylko modlitwą i postem” (Mk 9,29). Dlatego potrzeba całej rzeszy obrońców życia ludzkiego, którzy z różańcem w ręku, przeciwstawią się temu wielkiemu złu, jakim jest śmierć nienarodzonych, najsłabszych i najbardziej bezbronnych. Modlitwa Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, jest nie tylko „tarczą obronną” przed aborcją, ale również leczy zranienia pozostawione w sercu tych osób, które się do niej przyczyniły. Jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie i zaadoptować dziecko? *
Jesteś świadomy/a, że od złożenia przyrzeczenia zobowiązujesz się do 9 miesięcy codziennej modlitwy (dziesiątek różańca + modlitwa codzienna)? *
Modlitwa codzienna: Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki, Maryi, która urodziła Cię z miłością, oraz za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po narodzeniu, proszę Cię w intencji tego nie narodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen.
Czy znasz stronę: https://dlazycia.info/ ???
Czy wiesz, że jest dostępna aplikacja, która przypomni Ci o modlitwie codziennej? A nawet zobaczysz jak rośnie Twoje adoptowane dziecko?
Czy wiesz, że jest dostępna aplikacja, która przypomni Ci o modlitwie codziennej? A nawet zobaczysz jak rośnie Twoje adoptowane dziecko?
Podaj swoje imię i nazwisko (oczywiście możesz adoptować dziecko anonimowo)
Your answer
Podaj swój adres e-mail w celu otrzymania od nas obrzędu uroczystego przyrzeczenia, a także modlitwy codziennej - może to być e-mail kogoś z rodziny (chodzi tylko o wysłanie tekstu przyrzeczenia) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy