Request edit access
Pranešimas dėl paskelbtos prastovos
PABRĖŽIAME, JOG UŽ PATEIKTOS INFORMACIJOS TEISINGUMĄ ATSAKO JĄ TEIKIANTIS ASMUO, KURIS, ESANT REIKALUI, BUS IDENTIFIKUOJAMAS IKITEISMINIO TYRIMO INSTITUCIJOS.
Tai yra Valstybinės darbo inspekcijos sukurta pranešimo forma apie įmonėse, įstaigose ar organizacijose paskelbtas prastovas (ir dalines prastovas) dėl karantino (DK 47 str. 1 d. 2 p.), kurią darbdaviai privalo pateikti VDI. Apie paskelbtą prastovą pranešimą VDI reikia pateikti tik vieną kartą (išskyrus atvejus kada teikiama informacija apie skirtingus darbuotojams (pvz., gamybos darbuotojai ir vadybininkai) nustatytus prastovų laikotarpius).
Apie papildomai vienam ar kitiems darbuotojams paskelbtą prastovą toje pačioje įmonėje informacijos teikti nereikia. Taip pat nereikia pakartotinai teikti informacijos, jei darbuotojas, kuriam paskelbta prastova, pasinaudoja atostogomis ar jam suteikiamas nedarbingumo pažymėjimas.
Iš naujo informuoti VDI reikėtų tokiu atveju, jei daugumai darbuotojų prastova būtų atšaukta, tačiau keliems darbuotojams ji dar galiotų.
Jei bus reikalinga papildoma informacija, VDI susisieks formoje pateiktas kontaktais.
Labai svarbu, kad darbdavys turėtų visus reikalingus dokumentus dėl prastovos paskelbimo įmonėje (pvz., atitinkamus vidaus teisės aktus-įsakymus), nes esant poreikiui VDI gali juos patikrinti.

Pirmame lauke (El. pašto adresas) nurodomas darbdavio (atstovo) el. p. adresas, kuriuo bus išsiųsta pateikto atsakymo kopija.
Email address *
Įmonės, įstaigos, organizacijos pilnas pavadinimas (pvz., UAB Pavyzdys) *
Your answer
Įmonės, įstaigos, organizacijos kodas *
Your answer
Paskelbtos prastovos laikotarpis NUO (pasirinkti datą) *
MM
/
DD
/
YYYY
Paskelbtos prastovos laikotarpis IKI (pasirinkti datą) *
Tuo atveju, jei prastova (dalinė prastova) paskelbta iki karantino pabaigos, žymėkite pranešimo pateikimo dienai žinomą Vyriausybės patvirtintą karantino pabaigos dieną. Vyriausybei nusprendus pratęsti karantino laikotarpį, šią pranešimo formą galite pateikti iš naujo, nurodant tuos pačius įmonės, įstaigos ar organizacijos duomenis ir nurodant naują paskelbtos prastovos (dalinės prastovos) laikotarpį.
MM
/
DD
/
YYYY
Darbuotojų skaičius, kuriems paskelbta prastova *
Your answer
Įmonės, įstaigos, organizacijos atsakingo asmens vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninis paštas *
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy