Request edit access
RAJD PIESZY DO PĘCIC_2018_ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
W nocy z 1 na 2 sierpnia większość oddziałów wojskowych obwodu Ochota pod dowództwem ppłk. Mieczysława Sokołowskiego ps. „Grzymała” rozpoczęło wycofywanie się z Ochoty w kierunku Lasów Sękocińskich i Lasów Chojnowskich. Ich losy i dalszy przebieg wydarzeń wspominamy dziś jako Bój pod Pęcicami.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rajdzie pieszym upamiętniającym powstańców wycofujących się w pierwszych dniach sierpnia z terenów Ochoty oraz uczestników Bitwy pod Pęcicami.

Organizatorami I Pieszego Rajdu do Pęcic są: Szczep 16 Warszawskich Drużyn Harcerzy i Gromad Zuchów im. Zawiszy Czarnego przy współudziale Urzędu dzielnicy Ochota m.st. Warszawa oraz Szkoła Podstawowa nr 61 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Przybosia.

rajdpecice.16wdh.pl

Płatność:
Koszt udziału w Rajdzie to 10 złotych. Uczestnicy biorący udział w Rajdzie otrzymają okolicznościowe koszulki oraz śpiewniki. Płatności można dokonać w dniu wydarzenia gotówką bądź wcześniej, przelewem na konto:

Dane do przelewu:
Nazwa odbiorcy: Szczep 16 WDHiGZ im. Zawiszy Czarnego
Nr konta: 41160012861843077060000033
Tytuł przelewu (to bardzo ważne!): Darowizna na cele statutowe.

*Wymagane

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szczep 16 Warszawskich Drużyn Harcerzy i Gromad Zuchowych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzana w celu rejestracji zgłoszenia na II Rajd do Pęcic (RODO Art. 6, ust. 1, lit. b) i będą przechowywane przez okres 1 roku od daty zakończenia sprawy. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do rejestracji jako uczestnika Rajdu.

Wyrażam również zgodę na wysyłanie korespondencji mailowej, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204, tekst jednolity: Dz. U. 2013 poz. 1422).

Wyrażam zgodę na utrwalanie i publikowanie mojego wizerunku w materiałach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz możliwość użycia tych materiałów przy organizacji kolejnego wydarzenia.

Email address *
RAJD PIESZY DO PĘCIC 2018 - "BÓJ POD PĘCICAMI"
Imię: *
Your answer
Nazwisko: *
Your answer
Data urodzenia: *
MM
/
DD
/
YYYY
Adres mailowy: *
Your answer
Telefon kontaktowy: *
Your answer
Telefon kontaktowy opiekuna (w przypadku osób niepełnoletnich):
Your answer
Jak się dowiedziałaś/łeś o rajdzie?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service