Request edit access
Přihláška na začátečnický kurz PyLadies Plzeň (září - prosinec 2019)
Ahoj,

jsme rádi za Tvůj zájem o účast na plzeňských PyLadies a za zájem o kurz programování!

Tento formulář slouží jako registrace do úvodního kurzu PyLadies v Plzni. Kurz začíná 17. 9. 2019 instalační lekcí. Lekce se konají pravidelně v úterý a celkově jich bude dvanáct. Některé týdny s ohledem na prázdniny a svátky, po domluvě s vámi, vynecháme.

Lekce budou probíhat v úterý od 18:00 do 20:00. Od 17: do 18: bude prostor k individuálním aktivitám, například k dolaďování domácích úkolů nebo k zopakování látky či konzultaci s kouči.
Kurz se bude konat v prostorách HUBu TechHeaven sousedících s DEPO2015, Cukrovarská 20, Plzeň https://mapy.cz/s/3k5el

Na každou lekci navazují domácí projekty, které pomáhají osvojit si nově probraná témata a je nutné počítat s tím, že zaberou i několik hodin týdně. Může to být velmi prospěšně využitý čas a výsledné dovednosti mají potenciál pozitivně ovlivnit Tvůj život.

Kurzy jsou zdarma. Tvou hlavní investicí je Tvůj čas a energie, kterou jim budeš věnovat. Předávání zkušeností a rozvíjení Tvých znalostí a dovedností je naše dobrovolná aktivita. Odměnou je nám především pocit užitečnosti a radost z Tvé píle a úspěchů. Budeme rádi, když pro doladění atmosféry občas přineseš drobné občerstvení pro sebe i další zúčastněné.

Stejně důležité, jako samotná výuka, je vytvoření skupiny lidí, kteří se znají, rádi se občas setkají a jsou ochotni si, podle svých možností, vzájemně pomáhat. Snad se nám to společně podaří.

Pokud máš otázky a nenajdeš na ně odpověď na webu pyladies.cz, neváhej se zeptat na mailu plzen@pyladies.cz nebo konkrétně oslovit někoho z organizátorů (kontakty viz. https://pyladies.cz/plzen/).
Případně lze k dotazům využít i naši Facebookovou skupinu: https://www.facebook.com/groups/342635013075839/

Díky za vyplnění formuláře. Informace by nám měly pomoci vybrat účastnice, kterým může naše snaha přinést největší užitek. Z důvodu omezené kapacity přijímáme maximálně 20 účastnic, ale dle našich zkušeností by tento počet měl být dostačující k přijetí všech vážných zájemkyň. Konec registrace plánujeme na 31. 8. 2019 a cca do týdne potom vybereme účastnice a rozešleme další informace.

Aktivním nepřijatým doporučujeme účastnit se kurzu v roli náhradnic, procházet výukovými materiály souběžně s kurzem a komunikovat s námi svůj postup a nezdary. Pokud s námi udržíte tempo několik prvních lekcí, s velkou pravděpodobností pro vás najdeme místo.

Tým PyLadies Plzeň

* Veškeré osobní údaje z formuláře slouží čistě pro účely organizace kurzu a nebudou poskytnuty žádným dalším osobám ani subjektům. Pokud budeš vybrána, dáváš odesláním přihlášky souhlas s použitím fotografií, které vzniknou během kurzu a na kterých se případně můžeš objevit, pro prezentaci kurzu PyLadies. Budeme respektovat Tvoje soukromí a individuální přání.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service