Request edit access
Radošo sarunu darbnīca "Kā mācēt attiecības"

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 19 gadiem un Tev rūp cieņpilnu attiecību veidošana, piesakies radošo sarunu darbnīcai "Kā mācēt attiecības", kas notiks Liepājas "Jauniešu mājā" Kungu ielā 24! Darbnīca notiks 10. novembrī laikā no 16.00 - 19.00.

Vardarbība ģimenē un ar dzimumu saistīta vardarbība joprojām ir klātesoša un aktuāla problēma Latvijā. Kā liecina Centrālās statistikas pārvaldes veiktā apsekojuma "Vardarbības izplatība Latvijā 2021" dati – katra ceturtā sieviete un katrs piektais vīrietis 18-47 gadu vecumā ir pieredzējuši fizisku vai seksuālu vardarbību. Savukārt katra trešā sieviete Latvijā attiecībās ir pieredzējusi psiholoģisku, fizisku vai seksuālu vardarbību vai vairāku vardarbības formu kombināciju.

Lai mazinātu vardarbības ģimenē un ar dzimumu saistītas vardarbības izplatību, būtiska nozīme ir efektīvai vardarbības novēršanai un preventīvai pieejai, tādēļ Labklājības ministrija sadarbībā ar biedrību "Centrs MARTA" oktobrī un novembrī rīko radošo sarunu darbnīcu ciklu par cieņpilnu attiecību veidošanu jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem "Kā mācēt attiecības?".

Dažādās Latvijas vietās norisināsies septiņas sarunu darbnīcas, kuru laikā ar neformālo izglītības metožu palīdzību tiks veicināta izpratne par dzimumu līdztiesību un pilnveidotas jauniešu prasmes par cieņpilnu un līdztiesībā balstītu attiecību veidošanu un vardarbības mazināšanu sabiedrībā.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds, uzvārds *
Vecums: *
Tālruņa numurs *
E-pasta adrese *
Jautājumi par darbnīcas tēmām, kas mani īpaši interesē: *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy