Request edit access
Pieteikšanās Narūtas upes talkai
🌳Dabas aizsardzības pārvalde LIFE-IP LatViaNature projekta ietvaros aicina uz 💦Narūtas upes (Dagdas un Andzeļu  pagasts) talku💦 šī gada 4. augustā plkst. 10.00. Lai uzlabotu Eiropas Savienības īpaši aizsargājamā biotopa „3260 Upju straujteces un dabiski upju posmi” kvalitāti un novērstu apdraudējumus upē mītošajām aizsargājamām sugām, talkas ietvaros, saskaņā ar ekspertu ieteikumiem, kopīgi izvāksim sakritušos kokus un koku sanesumus, kā arī ierobežosim bebru darbību.

📍Tikšanās vieta tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem. Dalībnieku skaits ierobežots. Lūgums anketā norādīt ja Jums ir zāģis (ar atbilstošām tiesībām!), ko izmantot talkā. 

📆Dienas kārtība:

10.00 -10.30 ierašanās, reģistrācija, kafija

10.30-11.00 - izglītojošs stāstījums par Narūtas upi un ES 3260 biotopu (Lauma Vizule-Kahovska, LIFE-IP LatViaNature projekta saldūdens biotopu eksperte). Instrukcija darbu veikšanai (Irēna Skrinda, DAP Latgales reģionālās administrācija, Vecākā valsts vides inspektore. Darba drošības instruktāža (Andis Ķīsis, DAP Latgales reģionālās administrācija, Administratīvās daļas vadītājs).

11.00-14.30 – praktisko darbu veikšana

15.00-16.00 - kopfoto, pusdienas


❗Pieteikšanās obligāta, aizpildot pieteikšanās anketu līdz 29.07.2022.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētā iestāde/organizācija *
Jūsu e-pasta adrese *
Tālruņa Nr. *
Man ir zāģis ar atbilstošām tiesībām
Talka notiek projekta “Natura 2000 aizsargājamo teritoriju pārvaldības un apsaimniekošanas optimizācija” (LIFE19 IPE/LV/000010 LIFE-IP LatViaNature) ietvaros, kas tiek īstenots ar Eiropas Savienības LIFE programmas un VRAA finansiālu atbalstu.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy