Request edit access
FORMULARZ REKRUTACYJNY DO PROGRAMU SCHOOL OF LIFE
Formularz zgłoszeniowy na 10-miesięczny program School of Life, który startuje we wrześniu 2018 r. w Warszawie.

Zbieranie zgłoszeń trwa do 31 lipca 2018 r. do końca dnia.

Bierzemy pod uwagę:
1. Kolejność zgłoszeń oraz
2. Adekwatność potrzeb Kandydata/tki do możliwości, jakie daje uczestnictwo w Programie, na podstawie niniejszego formularza oraz późniejszej rozmowy telefonicznej lub osobistej z jednym z trenerów.

Więcej informacji o Programie pod adresem www.schooloflife.pl.

W programie mogą uczestniczyć tylko osoby, które ukończyły 18 r. ż.. Jeśli nie masz 18-stu lat skontaktuj się z nami pod adresem: fundacja.life.liders@gmail.com.

Adres e-mail: *
Your answer
Imię i nazwisko: *
Your answer
Data urodzenia: *
MM
/
DD
/
YYYY
Numer telefonu: *
Your answer
W jakim momencie edukacji jesteś? *
Your answer
Czy obecnie pracujesz?
Your answer
Dlaczego chcesz wziąć udział w programie School of Life? Skąd pomysł na gap-year w Twoim życiu? Na czym najbardziej Ci teraz zależy? *
Napisz lub nagraj film z odpowiedzią. Prosimy o szczerą i przemyślaną odpowiedź. To jest miejsce, z którego możemy dowiedzieć się o Tobie najwięcej. Dzięki Waszej odpowiedzi będziemy mogli zdecydować komu z Was ten Program przysłuży się najbardziej. Jednocześnie prosimy o zmieszczenie się w max 2 tys. znaków lub 2 minutach nagrania. Tekst lub link do nagrania umieść poniżej, dziękujemy!
Captionless Image
Your answer
Zgody na przetwarzanie danych osobowych *
Zgodnie z prawem (ustawa o RODO), aby móc przyjąć Twoje zgłoszenie mamy obowiązek uzyskać od Ciebie zgody na przetwarzanie Twoich danych (czyli m.in. zbieranie, przechowywanie i wykorzystywanie np. do rozsyłania informacji lub do kontaktu telefonicznego) przez administratora danych - Fundację Life Leaders (ul. Anielewicza 33/32, 01-057 Warszawa, KRS 0000562679). Zgoda nr 1 jest dla nas konieczna po to, abyś mógł/mogła otrzymać od nas informację, czy dostałeś/dostałaś się do programu. Zgoda nr 2 to zgoda na przesyłanie przez nas Tobie informacji na temat innych naszych warsztatów i działań - ta zgoda jest opcjonalna, jeśli chcesz w przyszłości otrzymywać od nas takie informacje. PAMIĘTAJ: zawsze masz prawo do wglądu, zmiany lub wykasowania swoich danych osobowych z naszej bazy. W tym celu skontaktuj się z nami: fundacja.life.leaders@gmail.com. Możesz też złożyć skargę do GIODO, jeśli uznasz, że naruszamy Twoje prawa ochrony danych osobowych.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service