Request edit access
VASARA 2022 Glūdas mājskolā jūlijs
Kam tad ir domāta vasara bērniem?
Vasara ir paredzēta skaistiem piedzīvojumiem, šūpuļtīkliem, maltītēm svaigā gaisā, draudzībai, smiekliem un radošumam. Glūdas mājskola šogad piedāvā plašāku iespēju klāstu :
- Vasaras skoliņa mazajiem (5-7gadi)
- “Vasarnīca” radošie notikumi. (7-13gadi)
- Nometnes (7-13gadiem)
Vasaras skoliņa mazajiem.
Iedomājies savu bērnu pavadām lielāku dienas daļu svaigā gaisā, piedaloties radošās nodarbībās, kas nemanot viņos nostiprina zināšanas par burtiem, cipariem, dabu, valodu …
“Vasaras skoliņa mazajiem” ikdiena balstīsies uz noteiktu tēmu, kas ļaus bērniem padziļināt izpratni, zināšanas un interesi par dažādām mācību tēmām, piedzīvojot tās caur rotaļu un radošu darbošanos.
Vasaras skoliņa notiks Glūdas mājskolas teritorijā, kas ir pazīstama ar savu plašumu, mieru un daudzveidību.
Katru dienu bērniem būs nodarbības, 3x ēdināšana, iespēja atpūsties guļot svaigā gaisā.
Ar mazajiem darbosies pieredzējuši pedagogi, kas regulāri papildina savas zināšanas dažādos alternatīvo izglītību pasākumos un apmācībās.
Cena – 170 eur  nedēļa  (3x ēdināšana) Vairāk informācijas – www.gludasmajskola.lv

“Vasarnīca” jau 3.gadu!
“Vasarnīca” ir vieta, kur bērniem ir iespēja būt pašiem, justies droši, brīvi izpausties, mācīties plānot savu laiku un apzināti mācīties dažādas sociālās prasmes caur spēlēm, rotaļām un ikdienas darbiņiem. “Vasarnīca” nodarbības tiek plānotas nedēļai, ļaujot bērniem izvēlēties sev vēlamāko un noskaņojumam atbilstošāko nodarbi, kā arī piedalīties kopīgos darbiņos un aktivitātēs.
“Vasarnīca” ir vieta Tavam bērnam – izbaudīt jēgpilnu laiku kopā ar citiem bērniem, draudzēties, spēlēties, veikt radošos darbiņus, mīļot dzīvniekus, piedalīties mazdārziņa labiekārtošanā un uzraudzīšanā jeb klausīties kā dīgst burkāni!. 😊
Mēs piedāvājam :
- 3x dienā ēdināšana
- Atraktīvu laika pavadīšanu caur spēlēm un rotaļām apgūstot dažādas sociālās prasmes, konfliktu risināšanu, viedokļa paušanu, pašaprūpes iemaņas un citas prasmes.
 Cena – 170 EUR nedēļa, mūsu ikgadējiem draugiem un vienas ģimenes bērniem atlaides. (3x ēdināšana)                                                  Vairāk informācijas – www.gludasmajskola.lv

Āra diennakts nometnes.
Āra diennakts nometnes sniegs bērniem iespēju izbaudīt zvaigžņotas debesis, ugunskura sarunas, saliedēšanas spēles, radošas nodarbības, rotaļas un dzīvošanu teltīs. Cena 260 eur nedēļa  (5x ēdināšana). Vairāk informācijas – www.gludasmajskola.lv

Detalizēta programma tiks izsūtīta katras nedēļas apmeklētājiem.
Piesakoties uz aktivitātēm, nometnēm ir jāieplāno priekšapmaksa 50 EUR apmērā.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Bērna Vārds Uzvārds *
Piesakos uz *
Bērna vecums *
Vecāka telefona Nr. *
Vecāka e-pasts *
Vēlēšos izmantot transportu no Jelgavas uz Glūdas mājskolu un atpakaļ par papildus samaksu (samaksa tiks precizēta un būs atkarīga no braucēju skaita)
Clear selection
Jautājumi, komentāri
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy