Request edit access
Акредитація для ЗМІ на прем'єру фільму "Брама"
"Директорія Кіно", "Кінокомпанія ММД", Державне агентство України з питань кіно і "Сінема Сіті" запрошують на прем'єрний показ довгоочікуваного фільму у традиціях українського магічного реалізму, який відбудеться 26.07 (четвер) о 19:00 у ТРЦ Ocean Plaza, вул.Антоновича, 176, кінотеатр "Сінема Сіті"!

"БРАМА"

Фільм Володимира Тихого за найуспішнішою українською п’єсою останнього десятиріччя «На початку і наприкінці часів» Павла Ар’є. У головних ролях Ірма Вітовська і Віталіна Біблів.

Родина диваків, що мешкає неподалік із сумнозвісним Четвертим реактором. Головує в сім’ї баба Пріся. Вона товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби та нагороджена орденом «Червоної зірки» за те, що у війну ліквідувала дванадцятьох есесівців.

З нею живуть онук Вовчик і донька Слава, яку свого часу покинув чоловік. Неочікувано їх розмірене життя закінчується - баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом...

Картину представлять автор п’єси і співавтор сценарію фільму Павло Ар’є, режисер фільму і співавтор сценарію Володимир Тихий, виконавиця ролі "Баба Пріся" Ірма Вітовська, виконавиця ролі "Славка" Віталіна Біблів, продюсери фільму Ігор Савиченко і Марко Супрун.

Програма показу:

19:00 – зустріч гостей, велком дрінк
19:40 – 21:40 – перегляд фільму
21:40 – 22:00 – спілкування з творчою групою

За додатковою інформацією можете звертатися до pr-менеджера "Кінокомпанії ММД" - Анастасії Ковальової 0671061259

Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Кількість осіб *
Назва видання *
Your answer
Тип видання *
Електронна адреса *
Your answer
Дата виходу матеріалу
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service