Request edit access
Грай за Права Людини!
Стартує відбір учасників(-ць) всеукраїнського проекту “Грай за Права Людини!“, який поєднує навчання сучасним практикам масового спорту від провідних європейських футбольних клубів з освітою з прав людини.

Запрошуються вчителі(-льки) з фізичної культури, молодіжні та соціальні працівники(-ці), спортсмени(-ки), активні громадяни(-ки) та представники(-ці) НУО, які надають послуги молодді. Перевага при відборі буде надаватись особам, які вже працюють з молодими людьми (від 14 до 35 років) на волонтерських або посадових засадах.
При формуванні групи буде дотримано гендерного, вікового та соціального балансу, включаючи залучення внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, представників етнічних меншин, молодь групи ризику та вразливих категорій.
Очікуваний вік учасників(-ць) - 18 - 30 років. У той же час, 20 % груп складуть люди старші за 30 років, тому просимо подаватись незалежно від віку, якщо Ви відповідаєте іншим крітеріям.

Організатори: БО “БФ “Ліга Толерантності” (www.facebook.com/loft.cfco) та
БО "Взаємопоміч" (www.facebook.com/ngo.vzayemopomich)

В рамках проекту заплановані 3 однакових за змістом 5-ти денні інтерактивні навчальні курси:
12-16 вересня - смт Верхнячка (Христинівський район, Черкаська обл.)
17-22 жовтня - м. Івано-Франківськ
31 жовтня - 4 листопада - м. Полтава

В рамках навчання будуть організовані спільні тренування з професійними та аматорськими (народними) спортивними клубами; зустрічі з футбольними експертами, арбітрами, керівниками федерацій; живі бібліотеки з видатними спортсменами(-нками) та правозахисниками(-цями); екскурсії приймаючими містами (зокрема, відвідання дендропарку "Софіївка" в м. Умань).

Учасники(-ці) дізнаються про актуальні методики освіти з Прав Людини, молодіжні та правозахисні інституції Ради Європи, кращи світові практики миротворчої діяльності, можливості сталого професійного розвитку, створення відео-посібників, проектний менеджмент та неформальну освіту. Будуть презентовані та пропрацьовані особливості використання масового спорту як інструменту суспільних позитивних змін та активізації міжкультурних взаємовідносин, спираючись на дослідження та аналіз місцевого контексту.

Випускники(-ці) навчального курсу сформують компетенції в організації відкритих суспільно-корисних заходів на прикладі спортивно-просвітницького Фестивалю "Грай за Права Людини!" та отримають всебічну менторську підтримку в реалізації власних ініціатив.
Після проведення локальних заходів всі учасники(-ці) отримають Сертифікати з переліком досягнутих компетенцій та увійдуть до Міжнародної Мережі Тренерів з масового спорту та прав людини для подальшого спілкування, обміну досвідом, реалізації партнерських ініціатив, професійного та особистісного розвитку.

Учасники(-ці) забезпечуються проживанням, якісним здоровим харчуванням, методичними матеріалами. Витрати на подорож до обраного міста (смт) та додому відшкодовуються сукупно у розмірі до 300 грн з можливим збільшенням при мотивувальному обгрунтуванні потреби.

Дедлайн для подання заявки на курс у смт Верхнячка - 31 серпня включно. Враховуючи наближення дат проведення заходу та можливі логістичні труднощі (дивіться автобуси до м. Умань), організатори робитимуть аналіз анкет щодня і Ви зможете отримати запрошення раніше дедлайну.

Дедлайн для подання заявок на курс у містах Івано-Франківськ або Полтава - 15 вересня включно. Всі апліканти дізнаються результати відбору до 17 вересня включно.

Проект реалізується за підтримки European Youth Foundation, Council of Europe | #eyfcoe.

У разі якщо Ви бажаєте долучитись у якості безоплатного(-ної) експерта(-тки) або волонтера(-ки) для отримання проектного досвіду звертайтесь на електрону пошту loft.ngo@gmail.com (Олександр), ми завжди відкриті до співпраці та залучення додаткових ресурсів для посилення дії проектів.

Ім'я та прізвище *
Your answer
Вік *
Your answer
Місто (смт, село), Рід занять та Назва організації/установи *
Your answer
Посилання на сторінку у соцмережах (ФБ, будь ласка, якщо зареєстровані) *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Телефон *
Your answer
Мотивація щодо участі. Надайте якомога конкретніші відповіді на запитання: Навіщо мені цей курс?, Чим я можу поділитись з іншими?, Як використаю отриманні знання? *
Your answer
Оберіть місце для навчання (якщо Вас влаштовує декілька варіантів, нижче опишіть пріорітетність) *
Required
Оцініть свій сьогоденний рівень навичок із залучення молодді до масовогу спорту *
Оцініть свій сьогоденний рівень знань з прав людини *
Чи Ви маєте бажання та можливість провести спортивно-просвітницький Фестиваль для 25-40 молодих осіб у своїй громаді (тривалість 1-1,5 години)? *
Оберіть все, що Вас стосується або напишіть те, що вважаєте доречним *
Required
Якщо це доречно, оберіть продукти, які Ви не їсте
Якщо це доречно, обгрунтовано опишіть потребу у додатковому відшкодуванні за проїзд (понад 300 грн сукупно)
Your answer
Ви гарантуєте повну участь впродовж навчального курсу? (4 навчальні блоки по 1,5 години в день з факультативною вечірньою сесією; співпраця з Радою Європи вимагає документального підтвердження у разі відсутності або розірвання відносин на будь-якому етапі навчання) *
Чи є у Вас особливі побажання? Якщо "Так", то які?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms