Request edit access
Розвиток психологічної стійкості вчительства
ГО “Смарт Освіта” та Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, UNFPA, оголошує набір педагогинь на ДРУГУ частину навчальної програми з удосконалення навичок психологічної самодопомоги та роботи з травмою.

У серпні 2022 року ми запрошуємо вчительок пройти дводенний тренінг навичок індивідуального та групового спілкування з дітьми, які зазнали травми, за методикою "Діти і війна. Техніки зцілення". Це буде теоретична частина програми, під час якої вчительки отримають знання про психологічну травму, види травм, про посттравматичні симптоми у різних вікових категоріях, а також як надати першу психологічну допомогу. Отримають рекомендації для батьків (на що звернути увагу) та техніки для стабілізації, ресурсні вправи.

У вересні учасниці відпрацьовуватимуть навички та вміння психологічної допомоги і за підтримки тренерів/тренерок. Учителі у парах в позаурочний час мають провести ОНЛАЙН 6 групових занять  з дітьми та 2 з їх батьками. Групу дітей і батьків формують учасниці тренінгу самостійно.

Навчання та супервізію будуть проводити сертифіковані тренерки і травматерапевтки Наталія Подоляк й Олена Божор.

За результатами навчання учасники та учасниці отримають сертифікат від ГО «Смарт освіта» і UNFPA з 1,3 кредитами ЄКТС (39 годин).

Сертифікати видаються учасницям, які відвідали дводенний тренінг (в період 17-20 серпня), та вебінар “Школа: день відкритих дверей. Практичні кейси з недискримінації», та провели з напарником / напарницею 8 групових занять з дітьми і батьками ОНЛАЙН (1-23 вересня), відвідали супервізійні зустрічі, провели та пройшли підсумкове опитування, відзвітували про проведену роботу. Групи з дітьми і батьками і супервізія проводиться ПАРАМИ.

Наявність педагогічної пари є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ умовою для зарахування на участь у програмі! Заповнювати цю анкету необхідно разом з вашою педагогічною парою, із якою ви разом пройдете тренінг і проведете групові заняття з дітьми й батьками.

Тренінги проводяться в рамках проєкту “Трамплін до рівності”, за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) та ГО "ЕдКемп Україна", за фінансової підтримки Швеції та за сприяння Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ваше прізвище та ім'я *
Скільки Вам років? *
У якій області ви живете? *
У якому районі? *
У якій громаді? *
У якому населеному пункті? *
Чи маєте статус внутрішньо переміщеної особи? *
Чи маєте статус людини з інвалідністю? *
Чи ви повернулися з евакуації? *
У якому освітньому закладі Ви працюєте? *
Яку посаду обіймаєте? *
Чи зможете Ви організувати 8 групових зустрічей ОНЛАЙН з дітьми і батьками в період з 1 до 23 вересня? *
Зустрічі з дітьми і батьками проводяться окремо в складі педагогічних пар. Зустрічі з батьками проводяться на початку і наприкінці роботи.
Прізвище та ім'я вашої пари *
Заняття з дітьми та батьками проводяться у вересн ОНЛАЙН в педагогічних парах. Наявність пари - обов'язкова умова участі в програмі.
У якому освітньому закладі працює ваша педагогічна пара? *
Яку посаду обіймає ваша педагогічна пара? *
Під час військових подій чи виникало/є у Вас бажання отримати знання щодо надання психологічної допомоги? *
Чи був у Вашому житті досвід участі, спостереження події (відео або фото контенту), що обернулося для Вас важким стресом, із наслідками якого Ви не можете справитись досі? *
Мобільний телефон, за яким зареєстрований ваш Телеграм *
Мобільний телефон, за яким зареєстрований Телеграм вашої педагогічної пари *
Разом з педагогічною парою даємо згоду на приєднання до Телеграм-каналу проєкту *
Required
Разом з педагогічною парою даємо згоду на обробку своїх персональних даних *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kyiv Writers.

Does this form look suspicious? Report