Request edit access
Formularz zgłoszeniowy
Stowarzyszenie "Jeden Świat" z Poznania serdecznie zaprasza szkoły i przedszkola z województwa wielkopolskiego do udziału w bezpłatnym projekcie "Świat się zmienia - a co z nami?" Projekt współfinansowany jest w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.
Email address *
Nazwa instytucji:
Your answer
Adres instytucji:
Your answer
Imię i nazwisko osoby kontaktowej:
Your answer
E-mail osoby kontaktowej:
Your answer
Czy realizowali już Państwo działania w ramach edukacji globalnej?
Proszę wskazać 2-3 terminy w okresie od 15 października do 15 listopada 2018, w których chcieliby Państwo, aby przeprowadzono 2 godzinne warsztaty w Państwa placówce (orientacyjnie data i godzina):
Your answer
Klauzula Informacyjna: 1. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie "Jeden Świat" z siedzibą w Poznaniu 60-820, ul. Prusa 16a/15, e-mail: projekty@jedenswiat.org.pl 2. Dane będą przetwarzane w procesie rekrutacji oraz w celu prawidłowej realizacji projektu "Świat się zmienia - a co z nami?" 3. Dane mogą być udostępnione Fundacji Edukacja dla Demokracji będącej instytucją operującą grantem Ministerstwa Spraw Zagranicznych. 4. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowych. Dane będą przechowywane zgodnie z przyjętą Polityką Prywatności (dostępna na stronie www.jedenswiat.org.pl) 5. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. 6. Mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. 7. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. 8. Mają Państwo także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji). 9. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Organizator
Sponsor
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service