Request edit access
Відкрите засідання експертно-моніторингової групи (Полтава та Полтавська область)
Громадська організація «Інститут гендерних трансформацій» запрошує представників регіональних інститутів громадянського суспільства, ЗМІ, обласного депутатського корпусу, а також місцевої виконавчої влади та всіх зацікавлених осіб до участі у відкритому засіданні експертно-моніторингової групи з питань гендерного моніторингу бюджету Полтавської області, яке відбудеться 12 березня 2018 р. о 15: 00 в приміщенні Інтеграційного центру для ВПО та місцевої громади за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, буд. 13-А

Засідання експертно-моніторингової групи відбудеться в рамках проекту «Гендерне бюджетування, як інститут громадянської освіти», який здійснює громадська організація «Інститут гендерних трансформацій» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мета та ціль проекту – сприяння в підвищенні обізнаності громадськості Полтавської області про бюджетний процес шляхом проведення гендерного моніторингу бюджету Полтавської області та лобіювання обласною радою рішень про врахування гендерних питань у бюджетному процесі.

Ми впевнені, що реалізація цього проекту сприятиме зростанню економічного статусу жінок, а також підвищенню міжнародного іміджу Полтавської області.

Для участі засіданні, будь ласка, заповніть реєстраційну форму. Відібраним учасникам на зазначену адресу електронної пошти до 11 березня буде надіслане персональне запрошення до участі. Учасникам з інших міст Полтавської області буде відшкодована вартість проїзду. Для учасників передбачена кава-пауза.

Довідки за телефоном:

(050) 274-52-83; (0532) 50-03-15 Анастасія Шляхтіна – керівник експертно-моніторингової групи проекту;

електронна пошта: genderpoltava@ukr.net

Email address *
ПІБ *
Your answer
Телефон *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
З якого Ви населеного пункту? *
Your answer
Яку організацію представляєте? *
Your answer
Чи знаєте Ви, що таке гендерно орієнтоване бюджетування? Надайте розгорнуту відповідь *
Your answer
Яка Ваша особиста мотивація для участі в засіданні експертно-моніторингової групи? *
Your answer
Чи є у Вас досвід впроваждення гендерного моніторингу бюджету, яким би Ви хотіли поділитися з учасниками засідання? *
Your answer
Орієнтовна вартість квитків?
Your answer
ДЯКУЄМО ЗА РЕЄСТРАЦІЮ! Відібрані учасники засідання отримають підтвердження участі до 11 березня
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service