Request edit access
Výzkum veřejného mínění ohledně elektrifikace koridoru Veslařská-Hlavní-Královopolská-Slovanské náměstí, s využitím existujících trolejí a městského okruhu.
Tento výzkum je součástí občanské snahy o elektrifikaci linek na autobusy přetíženém, a přesto často kapacitně nedostačujícím úseku v Brně.  Dokument se táže občanů na problémy, řešení a trasy, jež jsou důkladně popsány zde: https://jvanek.fedorapeople.org/slovanak/round6/podnet-mhd3.pdf. Cílem je zachovat prostupnost a dostunost koridoru, a zároveň snížit hustotu MHD na něm a hlavně nahradit autobsy za trolejbusy.

Dotazník má 6 sekcí, každou po cca 5 otázkách. Obecnou, nové trolejbusové trasy, možné doplňkové linky, linku 44/84, linku 53, linku 67. *** Žádná otázka není povinná *** , ale čím více vyplníte, tím lépe se s daty naloží, a tím více bude finální podoba sledovat preferecne obyvatel.

Některé úřady spolupracují více, jiné méně. Malá skupina zmůže málo. Nejjednodušším, a přesto účinným kolektivním počnem jsou například petice. Více na:  https://jvanek.fedorapeople.org/slovanak/round6/mhdKrPole.html . Pokud s aktivitou alepoň částečně sympatizujete, podepište prosím adekvátní petice,
Sign in to Google to save your progress. Learn more
email nebo jméno  - bez základní identifikace je dotazník těžko uplatnitelný u správních orgánů *
je podle vás pro obsluhu hustě obydlených oblastí v kopci nebo v klikatících se uličlkách vhodný spalovací autobus - ať už benzín, diesel, nebo cng?
nevhodný
velmi vhodný
Clear selection
je podle vás pro obsluhu hustě obydlených oblastí v kopci nebo v klikatících se uličkách vhodný trolejbus?
nevhodný
velmi vhodný
Clear selection
je podle vás pro obsluhu hustě obydlených oblastí v kopci nebo v klikatících se uličlkách vhodný trolejbus s podporou minibusu v pro trolejus nedosažitelných, a zároveň málo vytížených místech
nevhodný
velmi vhodný
Clear selection
Nejčastější užití koridoru
Clear selection
Nejčastější start
Nejčastější cíl
Dává vám elektrifikace koridoru  Veslařská-Hlavní-Královopolská-Slovanské náměstí s podporou autobusů po velkém městském okruhu smysl?
Clear selection
Je  elektrifikace koridoru  Veslařská-Hlavní-Královopolská-Slovanské náměstí s podporou velkého městského okruhu  něco, čím by se měla městská část aktivně zabývat?
Clear selection
Připadá vám rozumné aby existoval pro MHD vyhrazený pruh na velkém městském okruhu?
Clear selection
Myslíte  si, že veřejná doprava v koridoru potřebuje větší reorganizaci, nebo by stačilo, aby linky 84/44/53/67 byly obsluhovány autobuso-trolejbusy; tedy trolejbusy, které pod troleji jedou jako trolejbus, ale jakmile skončí,  tykadla stáhnou, a jedou dále jako autobus.
Clear selection
Pokud byste si mohly vybrat, dali byste dítě do školy, která, byť sebelepší, je přímo na zastávce, či v zatáčce, kde krom běžného provozu projede přez 1000 autobusů denně?
Clear selection
Myslíte si že hluková a smogová stopa autobusů každé tří minuty negativně ovlivňuje užití relaxačních a sportovních míst po trase?
vůbec
minimálně
ano,
ano hodně
ano kuli autobusům tam radši nechodím
hřiště Hroch
sportoviště po straně ulice Královopolská
Slovanské náměsti
Clear selection
Myslíte si že hluková a smogová stopa autobusů každé tří minuty negativně ovlivňuje život ní podmínky v koridoru a okolí?
vůbec
minimálně
ano,
ano hodně
ano kuli autobusům pemýšlím o odstěhování/bych tam nikdy nebydlel
Husitská
Slovanské nám.
Skácelova
Královopolská
Rosického náměstí a okolí
Hlavní
Veslařská
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy