Request edit access
Test 1/starší VYHODNOCENÍ
Ahoj parto, přinášíme vyhodnocení testu č. 1. Uvádíme jen otázky, ve kterých byly chyby. U otázek uvádíme písmeno správné odpovědi, pak jména chybujících. Jména proto, aby se mohli mrknout na tu správnou odpověď. Postupně budeme dávat další vyhodnocení. Vyhodnocené testy už nebude možné dodatečně vyplnit! PARTO JSTE VŠICHNI SUPER, PODÁVÁTE V TESTECH DOBRÉ VÝSLEDKY A TO BY BYLO, ABYCHOM V SOUTĚŽÍCH NEUKÁZALI, CO V NÁS JE: :-) Jen TOMÁŠ, nám nějak usnul nad testy. :-) Tak do toho kámo, ještě máš šanci ostatní dohnat. Po vyhodnocení testů už nemáš šanci ho vyplnit.
Tak mrkneme na výsledky.
1. Přiměšovač je? SPRÁVNÁ odpověď B
Captionless Image
Clear selection
6. Při zásahu v uzavřených a zakouřených prostorách, musí hasiči používat? SPRÁVNÁ odpověď je A. V UZAVŘENÝCH a zakouřených prostorách není dostatečný přísun čistého vzduchu pro dýchání. Hasiči se při zásahu v takových prostorách budou pohybovat dlouho. Nemohou ohrozit svůj život.
Captionless Image
Clear selection
8. Nejčastěji používanou plynnou hasební látkou je? SPRÁVNÁ odpověď C. a) Oxid uhelnatý je bezbarvý jedovatý plyn bez zápachu a chuti! Ten to být nemůže. b)Dusík je plyn také bez chuti a zápachu, ale není jedovatý. Nepodporuje hoření ani dýchání. Dobře se slučuje s jinými látkami a tak se používá v zahradnictví, ale také se používal při výrobě střelného prachu. Dusík tvoří hlavní složku atmosférického tlaku. Pokud v atmosféře se zvyšuje jeho podíl, může dojít k dušení, ztrátě vědomí a smrti z nedostatku kyslíku. Ten to tedy být také nemůže. c)Oxid uhličitý je bezbarvý plyn bez chuti a zápachu. Je těžší než vzduch a nepodporuje hoření jako kyslík. A tyto jeho vlastnosti se používají k hašení. :-)
Clear selection
14. Sraz požární ochrany ČSR se změnil na Sdružení hasičů Čech a Moravy a Slezska v roce? SPRÁVNÁ odpověď je A.
Clear selection
15. Obleky proti sálavému teplu dělíme na? SPRÁVNÁ odpověď je C.
Clear selection
18. Voda má hasící efekt? SPRÁVNÁ odpověď C.
Clear selection
19. Podle čeho volíme druh PHP? SPRÁVNÁ odpověď A.
Clear selection
20. Tuhá paliva ( např. uhlí) musí být ve sklepě skladována tak? SPRÁVNÁ odpověď A.
Clear selection
S výsledky jsem se seznámil/a. Uvádím své jméno: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy