Request edit access
Democracy Fitness Training Camp 25.09, Vilnius
Avatud Eesti Fondil on väga hea meel koostööd teha oma Balti sugulasega Leedust ja kauge Taani hõimlasega! Nimelt korraldab Avatud Leedu Fond (OLF) koos partneritega Taanist (Demokratiscenen) ja Eestist (meie, AEF) 25. septembril Vilniuses koolituse tulevastele demokraatiatreeneritele. Just - ka demokraatiat saab treenida ja selles tõttavad appi koolitatud treenerid. Nendest üks võidki tulevikus olla just sina (ja sina ja sina ja tegelikult veel 7 sina ka, sest kokku saavad demokraatiatrennidega algust teha 10 osalejat Eestist).

Milles siis mainit trenn seisneb? Päevapikkune praktiline workshop tutvustab ja testib Taani partnerite loodud Demokraatiatrenni (Democracy Fitness) mudelit. Tegu on avatud, kergesti mõistetava ja kaasava demokraatliku kodanikuhariduse treeningmudeliga, mille lähtepunktiks on lihtne idee - nii nagu meie kehas on lihased, mis vormispüsimiseks vajavad trenni, on võimalik treenida ka erinevaid demokraatiaga seotud muskleid. Miks mitte biitsepsi, triitsepsi ja poppide tuharalihaste kõrval treenida näiteks empaatia, kompromissi või erimeelsusele jäämise muskleid? Mida rohkem trenni erinevatele lihasgruppidele teeme, seda paremas toonuses oleme ise ja on ka meie demokraatia. Demokraatiatrenni mudel sobib hästi igas vanuses inimestele; seda või selle üksikuid elemente saab edukalt põimida kodanikuharidusse kui mitteformaalsesse haridusse.

Rohkem infot leiab siit: https://www.democracyfitness.eu/home

Kui arvad, et sinus on piisavalt selgroogu, et sütitada ja treenida tugevaks ka teisi, siis kandideeri 25. septembril toimuvalt koolitusele Vilniuses! Kokku 30 osavõtjast koosnev on rahvusvaheline, nii et seminar toimub inglise keeles. Kõik reisi-, majutus- ja koolituskulud tasutakse. Meie suur tänu selle eest Põhjamaade Ministrite Nõukogule ja Avatud Leedu Fondile.

Palume sul kandideerimiseks täita lühike ankeet, mis saada ära hiljemalt 5. augustiks. Teie isikuandmeid kasutatakse ainult selle projektiga seotud eesmärkidel.

Võtame edukate kandidaatidega ühendust hiljemalt 12. augustiks!

Email address *
Nimi: *
Your answer
Organisatsioon *
Your answer
Kontakttelefon
Your answer
Teie roll organisatsioonis *
Your answer
Teie kogemus demokraatia edendamise või kodanikuhariduse alal *
Your answer
Soovin osaleda Demokraatiatrenni koolitusel, sest... *
Your answer
Kuidas tahaksite koolitusel omandatut tulevikus rakendada? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service