Request edit access
Реєстрація на тренінг «Підвищення фахового рівня суддів щодо застосування стандартів прав людини та норм міжнародного гуманітарного права у національній судовій практиці в умовах збройного конфлікту на території України»
Українська Гельсінська спілка з прав людини у партнерстві з Національною школою суддів України та Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України оголошує набір учасників на одноденні регіональні тренінги для суддів в рамках реалізації  проекту «Підвищення фахового рівня суддів та адвокатів щодо застосування стандартів прав людини та норм міжнародного гуманітарного права у національній судовій практиці в умовах збройного конфлікту на території України», який став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя». 
Метою зазначеного тренінгу є посилення професійного потенціалу та підвищення експертного рівня суддів щодо застосування норм міжнародного гуманітарного права у національній правовій системі України задля дотримання і захисту прав та свобод людини в умовах збройного конфлікту в Україні.
Під час тренінгу учасники матимуть змогу дізнатися більше про:
- джерела МГП, принципи та основну термінологію;
- застосування МГП за колом осіб, територіальний та часовий принципи застосування норм МГП;
- кваліфікацію збройного конфлікту на території України;
- режим окупації, межі розсуду та обов’язки держави-окупанта;
- співвідношення МГП та міжнародного права прав людини.
До участі у тренінгах запрошуються судді судів першої та апеляційної інстанції загальної юрисдикції. Пріоритет буде надаватися  суддям, що здійснюють правосуддя в кримінальних провадженнях та слідчим суддям. Також буде враховуватись висока вмотивованість в отриманні знань з МГП та досвід розгляду справ пов’язаних з тимчасовою окупацією Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.
Тренінги відбудуться за наступним графіком:

02 жовтня 2019 року – м. Одеса
11 жовтня 2019 року – м. Одеса.
15 жовтня 2019 року – м. Київ.
Контакти організаторів:
uaarcc@gmail.com
Email address *
Оберіть місто проведення тренінгу
ПІБ *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Місто проживання *
Your answer
Місце роботи *
Your answer
Посада *
Your answer
Ваші очікування від заходу *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service