Request edit access
Pyetësor për nënat
Ky është një pyetësor për nënat dhe mënyrat e ushqyerjes së fëmijëve të tyre. Me perfundimin e tij do te perzgjidhen 3 fituese te rastesishme online, live ne llogarite tona (instagram pernenat.al)  te cilet do te perfitojne 5.000 leke te reja kupon per te shpenzuar me produkte te bebesh si: drithera; pelena, letra te lagura, kopeta gjiri, lengje lares, zbutes per bebe dhe termometer uji nga brandet Aptamil, Milupa dhe Nannys... PACI FAT!!!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy