Request edit access
Реєстрація на відкриту зустріч із викладачами Стенфордського університету Р. Лідсом та С. Краснером «Прямі інвестиції у ринки, що розвиваються: створення умов для зростання»
16 січня 2018 року, 19.00

м. Харків, Premier Palace Hotel Kharkiv, пр-т Незалежності, 2

Мова події: англійська (з перекладом на російську)

Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету, Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) і Школа управління Українського католицького університету запрошують до участі у відкритій зустрічі із викладачами Стенфордського університету. Тема «Прямі інвестиції у ринки, що розвиваються: створення умов для зростання».

Реєструючись на цей захід, я усвідомлюю і погоджуюся, що він є публічною подією, на якій буде проводитися зйомка на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, з наступним можливим розміщенням результатів таких зйомок для публічного показу, в т.ч. з маркетинговою метою, на що я даю свою згоду. Надаючи свої персональні дані для реєстрації на цьому заході, я надаю згоду як суб’єкт персональних даних на їх обробку організаторами заходу з метою його організації та інформування мене про подальші заходи.

Прізвище та ім'я *
Your answer
Місце праці *
Your answer
Посада *
Your answer
E-mail *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Яка Ваша основна мотивація взяти участь у заході? *
Your answer
Як Ви дізналися про цей захід?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ucu.edu.ua. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms