Request edit access
Seminārs “Teksti sociālajiem medijiem”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Teksti sociālajiem medijiem”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2023. gada 7. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināra mērķis ir iepazīstināt ar tekstu veidošanas principiem sociālajiem medijiem, sniedzot padomus par populārāko sociālo mediju platformu nosacījumiem. Semināra gaitā klausītāji uzzinās ne tikai par aprakstu veidošanu sociālo mediju ierakstiem, bet arī padomus, ko labāk iekļaut video, reels tekstos, ko nozīmē CTA jeb pamudinājums uz rīcību.

Semināru "Teksti sociālajiem medijiem" vadīs Kristīne Tjarve, izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar 20 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma "C SMART" vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem.

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 6. jūnijam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.  

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājuma) nosaukums
*
E-pasts
*
Tālrunis
*
Piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti tikai NVO nama vajadzībām
*
Piekrītu saņemt NVO nama informāciju norādītajā e-pastā
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy