Request edit access
Порядок оформлення договору про надання розстрочки по сплаті заборгованості за прискореною процедурою
Комунальний концерн "Центр комунального сервісу" запровадив електронну форму заяви, з метою прискорення процедури укладення договору про надання розстрочки по сплаті заборгованості (ця пропозиція призначена для осіб щодо яких відсутні чинні судові накази, або рішення суду про стягнення заборгованості).
Для укладення договору про надання розстрочки по сплаті заборгованості Вам необхідно надати наступну інформацію:
Район м. Києва *
Адреса (вул..., буд..., квартира...) *
П.І.Б. *
Контактний телефон *
Email адреса (за бажанням) *
Після перевірки наданих відомостей та стану заборгованості за особовим рахунком, наш фахівець зателефонує для погодження термінів укладення договору, суми щомісячного платежу та проконсультує щодо шляхів передачі необхідних документів, підписання договору.
Цим підтверджую, що надаю свою згоду на обробку моїх персональних даних для укладення договору про надання розстрочки по сплаті заборгованості та його виконання. Крім того, підтверджую, що повідомлений (без додаткового письмового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору даних та про те, що мої персональні дані передаються комунальному концерну "Центр комунального сервісу" з метою укладення та належного виконання договору про надання розстрочки по сплаті заборгованості.
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy