Request edit access
Порядок оформлення договору реструктуризації заборгованості за прискореною процедурою
Комунальний концерн "Центр комунального сервісу" запровадив електронну форму заяви, з метою прискорення процедури укладення договору реструктуризації заборгованості (ця пропозиція призначена для осіб щодо яких відсутні чинні судові накази, або рішення суду про стягнення заборгованості).
З договором реструктуризації Ви можете ознайомитись за посиланням (https://drive.google.com/file/d/0B__fYH6Kp2KkVnFYTUN3SWZONWM/view?usp=sharing).
Термін, на який здійснюється розстрочка заборгованості, в кожному конкретному випадку визначається відповідно до положень Регламенту. Ознайомитись з витягом з нього Ви можете за посиланням https://drive.google.com/file/d/0B__fYH6Kp2KkVGluTHpZdGR6aXc/view?usp=sharing.
Your answer
*Повідомляємо, що в лютому та березні місяці 2017 року запроваджена пропозиція щодо укладення договорів на більший термін, ніж передбачений Регламентом, а саме - до 60 місяців.
Для укладення договору реструктуризації заборгованості Вам необхідно надати наступну інформацію:
Район м. Києва *
Адреса (вул..., буд..., квартира...) *
Your answer
П.І.Б. *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Email адреса (за бажанням)
Your answer
Серія, номер паспорту, ким та коли виданий, ідентифікаційний номер *
Your answer
Після перевірки наданих відомостей та стану заборгованості за Вашим особовим рахунком, працівник сервісного центру зателефонує Вам з повідомленням про дату та час, коли Ви зможете підписати та забрати оформлений договір реструктуризації.
Цим підтверджую, що надаю свою згоду на обробку моїх персональних даних для укладення договору реструктуризації заборгованості та його виконання. Крім того, підтверджую, що повідомлений (без додаткового письмового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору даних та про те, що мої персональні дані передаються комунальному концерну "Центр комунального сервісу" з метою укладення та належного виконання договору реструктуризації заборгованості . Також погоджуюсь з тим, що комунальний концерн "Центр комунального сервісу" має право на обробку моїх персональних даних з метою, передбаченою статутними завданнями концерну.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service