Request edit access
ЗАЯВКА на участь у програмі «Адвокат Майбутнього»
Шановний кандидате,

Для участі у відборі Програми «Адвокат Майбутнього», будь ласка, заповніть цю заявку.

Прийом заявок відкрито з 2 жовтня 2017 року до 29 жовтня 2017 року до 23:59 за київським часом.

Звертаємо Вашу увагу, що факт заповнення цієї заявки є підтвердженням Вашої згоди на обробку персональних даних у внутрішній базі програми «Адвокат Майбутнього», відповідно до чинного законодавства України.

Деякі відповіді обмежені кількістю символів – до 500. Будемо вдячні за Вашу лаконічність та інформативність.

Після заповнення заявки Ви отримаєте її копію на Ваш e-mail. Це буде підтвердженням Вашої участі у відборі до Програми.

Будь ласка, перед заповненням заявки онлайн, детально ознайомтесь із переліком запитань на сайті Програми, адже відповідь на них потребує Вашої ретельної уваги та часу. Посилання на перелік - https://goo.gl/j6jr8o (копіювати та вставити в пошукову строку)

Всі заявки кандидатів приймаються до конкурсного відбору винятково онлайн (заповнені через цю google- форму). Якщо кандидат заповнить дві або більше заявок, дійсною буде вважатися та, яка була надіслана першою. У разі необхідності надіслати нам доповнену/виправлену форму в межах строку подачі - просимо повідомити про це на нашу електрону адресу info@tomorrowslawyer.org. Без такого попередження друга та наступні анкети не буде враховані.

Остаточні результати відбору кандидатів будуть повідомленні 20 листопада 2017 року.

Про результат Вам повідомлять особисто на e-mail. Ми залишаємо за собою право не пояснювати кандидатам причини відмови.

У разі необхідності кандидати повинні бути готовими пройти інтерв’ю чи Skype-співбесіду у період із з 13 по 15 листопада 2017 року.

Програма «Адвокат Майбутнього» забезпечує учасників навчальними матеріалами, проживанням та харчуванням на період тренінгу. Учасник/ця Програми самостійно забезпечують собі проїзд до місця проведення навчання, що є внеском учасника/ці у Програму. Витрати на проїзд не компенсуються організаторами.

З правилами та умовами Програми можна ознайомитися за посиланням - https://goo.gl/nKEDnH та https://goo.gl/uEuEn7 (копіювати та вставити в пошукову строку). Заповнивши та відправивши цю анкету Ви погоджуєтесь з цими правилами.

Перед заповненням анкети радимо Вам ознайомитися з рекомендаціями щодо заповнення анкети від експертів та організаторів Програми за цим посиланням - https://goo.gl/VymSkB


Зичимо успіхів!

З повагою,
команда Програми «Адвокат Майбутнього»

Email address
До продовження заповнення анкети ознайомтесь з правилами Програми «Адвокат Майбутнього» за посиланням. У разі, якщо ви маєте намір стати кандидатом на участь у Програмі - ви маєте погодитись з цими Правилами.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms