Request edit access
"Nová Obchodná"
Cieľom dotazníka je priblížiť vnímanie Obchodnej zo strany každodenných návštevníkov a majiteľov prevádzok. Na základe odpovedí bude prebiehať realizácia a spolupráca na "Novej Obchodnej". Projekt "Nová Obchodná" má priniesť revitalizáciu ulice, jej bezpečnosť, čistotu a nový rozmer.

Ako vidíme v spoločnosti je rôzna nálada. Na základe niekoľkoročných skúseností vieme, že pokiaľ budeme robiť individuálne rozhodnutia, nikdy sa neposumieme ďalej - v prípade, že hovoríme o verejnom priestore. Z toho dôvodu považujeme za dôležité pristúpiť k čo najširšej spolupráci a pokúsiť sa zhodnúť aspoň na základných prioritách, ktorým sa plánujeme venovať.

Projekt "Nová Obchodná" v sebe obsahuje: Zeleň na Obchodnej, pomoc s vizuálnym smogom na celej ulici, aktívnejšia čistota a hlavne "Bezpečná Obchodná", na ktorom aktuálne pracujeme.

Ďakujeme Vám veľmi pekne, že sa zapojíte a spoločne, tak rázne zakročíme proti dianiu na Obchodnej ulici a okolí a podporíme jej novú "fasádu" a vnímanie.
Vnímate Obchodnú ulicu aktuálne ako nezbezpečnú a nevhodnú na podnikanie a nakupovanie? *
Zmenili sa Vaše firemné obraty/počet návšet na základe diania posledných dni?
Vnímate zmeny, ktoré magistrát začal vyvíjať pre zvýšenie bezpečnosti na Obchodnej ulici?
V prípad, že áno, ako by ste tieto aktivity popísali? Sú postačujúce? Aké riešenia by ste magistrátu odporučili Vy?
Your answer
Máte záujem aj Vy zmeniť Obchodnú ulicu?
Akým vkladom z Vašej strany (finančným, ľudským, myšlienkovým) by ste mali záujem podporiť aktivity na bezpečnejšiu Obchodnú? Prosím popíšte
Your answer
Podporili by ste projekt "Nová Obchodná", ktorého cieľom je priniesť urbánnu bezpečnosť, zeleň, čistotu a útočisko pre rodiny s deťmi na Obchodnej?
Súhlasíte so spoluprácou na projekte "Nová Obchodná", ktorý v sebe nesie: Zeleň na Obchodnej, pomoc s vizuálnym smogom na celej ulici, aktívnejšia čistota a hlavne "Bezpečná Obchodná", na ktorom aktuálne pracujeme. *
Aký typ spolupráce si predstavujete?
V prípade záujmu o spoluprácu Vás prosíme uviesť emailovú adresu
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy